Hity Jesieni 2021: Glockenbach z melancholijnym bangerem. Brooklyn z WAŻNYM przesłaniem

2021-10-11 16:08
Hity Jesieni 2021: Glockenbach z melancholijnym bangerem. Brooklyn z WAŻNYM przesłaniem
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Hity Jesieni 2021: Glockenbach z melancholijnym bangerem. Brooklyn z WAŻNYM przesłaniem

Glockenbach przedstawiają nowy dance-popowy hymn Brooklyn. W pełnym tęsknoty utworze słyszymy głos ClockClock. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Hity jesieni 2021: Po sukcesie piosenek Redlight feat. ClockClock i Dancing In The Dirt feat. Mougleta, producencki kolektyw Glockenbach wraca z kolejnym przebojowym numerem. Opowieść o wspólnych letnich nocach spędzonych na brooklyńskim dachu nie pozostawia wątpliwości, że Glockenbach są jednymi z najbardziej ekscytujących popowo-elektronicznych twórców z Niemiec. Dla Glockenbach najważniejsza jest muzyka, dlatego niezmiennie ukrywają swą tożsamość. Wiadomo jednak, że są producentami, artystami, czarodziejami bitu i brzmienia, innowatorami, a przede wszystkim autorami znakomitych historii.

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]

Glockenbach - piosenka Brooklyn

Podczas gdy Dancing in the Dirt to opowieść o rozpadzie związku, Redlight mówi o magicznej chwili, która uruchamia lawinę emocji. Pierwsza z piosenek doczekała się 10 milionów streamów, druga ma trzykrotnie wyższy wynik. Obydwie świetnie radzą sobie na niemieckich listach radiowych oraz w zestawieniach Spotify. Singiel Redlight zdobył też serca słuchaczy z Polski, Rosji, Włoch, Szwecji czy krajów Beneluksu. Teraz na podbój list przebojów Glockenbach wystawiają Brooklyn.

Najnowsze