Hity internetu 2014: hity sieci w jednym miejscu na ESKA.pl. Który najlepszy? [PODSUMOWANIE 2014]

2014-12-25 18:01
Kolaż
Autor: print screen YouTube Kolaż

Podsumowanie 2014 roku na YouTube: czyli które filmiki cieszyły się największą popularnością? W naszym zestawieniu hitowych video-klipów 2014 roku wzięliśmy pod uwagę muzyczne propozycje, tj. m.in.: Rolowanie, Hera Koka Hasz LSD, czy piosenki Anthony Vincenta. Sprawdźcie nasze typy muzycznych hitów internetu 2014 i wybierzcie najlepszy film na YouTube w 2014 roku

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, tymczasem my robimy wielki przegląd YouTube'a. Które muzyczne filmy stały się prawdziwymi hitami sieci w mijającym roku? Specjalnie dla Wasz nasza redakcja przygotowała cykl [PODSUMOWANIE 2014]. Tym razem czas na hity z YouTube'a. O tym, który z filmów zasługuje na miano największego hitu 2014 roku zdecydujecie sami. W specjalnej sondzie poniżej możecie oddawać głosy na swoich faworytów do 31 grudnia 2014 roku do godz. 23:59. Jakie filmy znalazły się w naszym podsumowaniu 2014 roku i dlaczego? Krótkie uzasadnienia wraz z nagraniem video znajdziecie poniżej artykułu.

[PODSUMOWANIE 2014] Hity internetu:

1. Rolowanie - Natasza Urbańska, wijąca się po podłodze łazienki i śpiewająca w niezrozumiałym ponglishu zaskoczyła wszystkich. Rolowanie wywołało prawdziwą medialną burzę. Wszyscy zastanawiali się, o czym śpiewa Urbańska? Sama Natasza w wielu wywiadach tłumaczyła, że jej nowy utwór tak naprawdę ma głęboki przekaz. 

 

2. Hera Koka Hasz LSD - to kolejny utwór, który spotkał się z niezrozumieniem publiczności. Hera Koka Hasz LSD to kawałek, który szybko wpada w ucho. Niestety wiele osób odczytało tekst piosenki Karoliny Czarneckiej dosłownie. Dopiero po wielu wywiadach aktorce udało się wytłumaczyć, że tak naprawdę tekst nie zachęca do brania narkotyków. Jakkolwiek Hera Koka Hasz LSD należy do kategorii hitów sieci, które rozprzestrzeniały się z prędkością światła na facebookowych ścianach ;) Dzięki tak dużej popularności Karolinie Czarneckiej ostatecznie udało się zebrać pieniądze na realizację teledysku do Hera Koka Hasz LSD:

 

>>>>Filmowe święta na słodko

3. Teledysk Anaconda - najpierw było zdjęcie Nicki Minaj w różowych stringach-sznureczkach, a potem.... a potem pupa Nicki zmiażdżyła internety wraz z publikacją klipu do utworu Anaconda. Teledysk stał się jednym z najczęściej odtwarzanych klipów w 2014 roku. Jeśli jakimś cudem przeoczyliście ten fenomen, to koniecznie musicie nadrobić zaległości:

 

>>>Filmowe święta na ostro 

4. MC Silk dissuje Eminema - czyli Polak potrafi! W tym przypadku okazuje się, że chłopak z Polski potrafi rapować szybciej niż sam Eminem. MC Silk z Polski podjął wyzwanie i postanowił zdissować Eminema. Jak mu poszło? Trzeba przyznać, że MC Silk ma świetne umiejętności. Jednak samo rapowanie to nie koniec. Szacunek za pomysłowość jeżeli chodzi o sam teledysk. Posłuchajcie i zobaczcie sami:

 

5. Zwiastun 50 twarzy Greya wywołał wiele zamieszania. Zagraniczne media okrzyknęły go "najbardziej wyczekiwanym zwiastunem 2014 roku". Co ciekawsze, w pierwszym zwiastunie filmu pojawiła się piosenka Beyonce - Crazy In Love w nowej spowolnionej wersji. Zarówno trailer jak i sam utwór trzymają w napięciu ;)

 

6. Przeróbki piosenek Anthonyego Vincenta. Ten chłopak ma talent. 14 milionów internautów nie może się mylić. Tyle właśnie osób udostępniło przeróbkę utworu Dark Horse w wykonaniu Anthony Vincenta, który zaśpiewał hit Katy Perry w 20 stylach muzycznych. 

 

Internetowe hity 2014 według Pirowskiego z  imprESKI Radia Eska? Swoje typy Pirowski zdradził w krótkim wywiadzie dla ESKA.pl:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze