HITY 2022: Dynoro serwuje potężne bity! Why Why Why HITEM jak In My Mind?

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy HITY 2022: Dynoro serwuje potężne bity! Why Why Why HITEM jak In My Mind?

HITY 2022: Dynoro serwuje potężne bity! Why Why Why HITEM jak In My Mind?

2022-04-26 15:24

Co otrzymamy, gromadząc w studiu trzech największe dziś artystów EDM? Hit, które nie tylko nie ma sobie równych, ale i ma niepowtarzalną głębię. Why Why Why od Dynoro HVME i Gaudini jest tego dowodem.

HITY 2022: Stworzony w Hiszpanii, Litwie, Australii i Holandii singiel Why Why Why umiejętnie łączy charakterystyczne brzmienie tanecznego zespołu marzeń pomiędzy future house i popem. Beat i uderzające basy spotykają tu klimatyczne syntezatory i melancholijne wokale. Utwór nie tylko pozwala bawić się na parkiecie, ale także niesie ważne przesłanie o miłości do samego siebie i wyznaczaniu kluczowych granic.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Hity 2022 - Why Why Why

Why Why Why to optymistyczna taneczno-popowa piosenka o odnalezieniu odwagi, by przezwyciężyć toksyczny związek. Odwagi, by powiedzieć 'nie', gdy druga osoba ponownie szuka twojej uwagi, chociaż to ona odeszła, wyjaśnia przesłanie współpracy Gaudini.

Łącznie mając ponad 3 miliardy streamów, HVME, Dynoro i Gaudini należą do absolutnej topki obecnej sceny tanecznej na międzynarodowym poziomie. Z debiutanckim utworem tanecznym #1 na świecie, nie ma wątpliwości, że HVME zachęca ludzi do rozmowy. Młody i charyzmatyczny hiszpański DJ i producent odniósł spory sukcesy dzięki remiksowi „Goosebumps” Travisa Scotta. Po zebraniu ponad 350 milionów streamów i 21,5 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify, stał się przełomowym artystą 2021 roku i jednym z najczęściej streamowanych hiszpańskich męskich artystów na świecie. Ponadto, właśnie otrzymał nominację do BBMA 2022 za Top Dance/Electronic Track.

Dynoro - kim jest?

Litewski DJ i producent z diamentowymi i multiplatynowymi certyfikatami rozpoczął fenomenalną karierę w branży muzycznej w 2018 roku, wydając swój największy hit „In My Mind”, który jest połączeniem singla Gigi D’Agostino „L’amour toujours” oraz hitu festiwalu Tomorrowland o tym samym tytule autorstwa Ivana Gougha, Feenixpawla i Georgi Kaya. Singiel osiągnął 1. Miejsce w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach i przez wiele tygodni znajdował się na szczycie list przebojów. W Polsce, Niemczech i Francji uzyskał status diamentowej płyty, a w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i Belgii pokrył się platyną. Utwór In My Mind był hitem również poza granicami Europy – sprzedał się w ponad 3,7 mln egzemplarzy na całym świecie i ma ponad miliard odtworzeń na Spotify.

Gaudini - kto to?

Gaudini to kolektyw producentów, którzy odnaleźli się dzięki swojej pasji i miłości do muzyki. Skupiają się na tworzeniu muzyki w sposób organiczny, bez ograniczeń oraz formuły. Nie są nowicjuszami – z solowymi projektami i produkcjami dla innych artystów osiągnęli już ponad 600 milionów streamów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE