Hity 2020: Frans piosenką On a Wave zapowiada debiutancką płytę!

2020-07-07 15:35
Hity 2020: Frans piosenką On a Wave zapowiada debiutancką płytę!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Hity 2020: Frans piosenką On a Wave zapowiada debiutancką płytę!

Frans wraca z nowym materiałem, którym jeszcze mocniej może zapisać się na kartach historii. Szwedzki wokalista singlem On A Wave zapowiada debiutancką płytę. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Frans powraca z nowym materiałem, który może zdobyć serca słuchaczy. Warto zwrócić uwagę, ponieważ tego artystę można było podziwiać podczas 61. edycji Eurowizji w 2016 roku. Jego utwór If I Were Sorry zdobył łącznie 251 punktów, dzięki czemu Frans uplasował się na 6. miejscu. To nie był jednak koniec historii tej piosenki. Wszystkie największe polskie stacje radiowe zakochały się w tej kompozycji. Od swojej premiery można go było usłyszeć na radiowej antenie prawie 3500 razy! 

Frans - nowa piosenka

Nie tylko radio było motorem napędowym kariery Fransa. Trafił na listę najczęściej odtwarzanych artystów w Spotify w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Turcji i Niemczech. W ubiegłym roku ponad 2.6 miliona telewidzów oglądało jego występ w telewizji, a ponad 10 tysięcy osób na żywo pod sceną podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Rzeszowie, gdzie zaprezentował przedpremierowo singiel Amsterdam. Oba single wydane w tym roku, czyli Do It Like You Mean It oraz Amsterdam pojawiły się na playlistach Radia ESKA. Frans wystąpił także w programach Jaka To Melodia i Pytanie Na Śniadanie.

Teraz szwedzki artysta zapowiada swoją debiutancką płytę o nazwie Present, która będzie miała swoją premierę 24 lipca.

Jestem dumny, że po przeprawieniu się przez 120 utworów, nieskończone godziny ciągłych zmian gatunkowych przez cztery lata, w końcu stoję z przekrojową kolekcją moich doświadczeń w ręku. Te piosenki reprezentują zmianę z mojego 16-letniego wcielenia do tego kim jestem dziś. Podróż tego albumu przechodziła przez wiele faz. Jedna z nich to zwiedzanie szerokiego spektrum dźwięków, które prowadziły do różnych muzycznych rozwiązań. Nigdy nie byłem zwolennikiem wydawania singla za singlem, by jeden z nich osiągnął sukces If I Were Sorry. Zamiast tego wole podzielić się szerszą perspektywą tego jakim jestem muzykiem. Present to prezent dla mnie samego i każdego kto zastanawia się co u mnie słychać. Mam nadzieję, że spodobają Wam się te kawałki, nawet te dziwniejsze - mówi Frans

- powiedział Frans. Frans od 3 lipca dzieli się z fanami jednym utworem w tygodniu. Na pierwszy ogień poleciało On a Wave, o którym wokalista mówi:

Ta piosenka niesie ze sobą historię pół żartem pół serio o bezwarunkowej miłości i fałszywej nadziei. Wykręcająca język melodia i szybkie tempo pasują idealnie do letniego wieczoru przy zimnym napoju - mówi Frans.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze