Hity 2018 - Marshmello i Logic w jednej piosence! Everyday

i

Autor: fot. okładka singla Everyday Hity 2018 - Marshmello i Logic w jednej piosence! Everyday

Hity 2018 - Marshmello i Logic w jednej piosence! Everyday

2018-03-05 16:34

Everyday to tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Logic i Marshmello! Jak brzmi singiel i czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie - na ESKA.pl

Hity 2018 - Logic powraca z nowym kawałkiem po świetnie przyjętym singlu 1-800-273-8255. Raper w 2018 roku zaprezentował utwór 44 More, a na początku marca ujawnił brzmienie singla Everyday. Za produkcję nagrania odpowiada człowiek w charakterystycznym białym kasku, czyli Marshmello. Utwór mogliście usłyszeć w ramach New Music Friday w Radiu ESKA!

Marshmello uczy jak robić ulubioną potrawę Polaków! Zabawna lekcja DJ-a

Autor: brak danych

  Marshmello jest doskonałym producentem, ale jak się również okazuje świetnym kucharzem. Artysta w swojej własnej kuchni przygotował obiad, który bardzo często gości w polskich domach i jest wręcz potrawą narodową! I nie chodzi tu o kotleta schabowego z ziemnia

Hity 2018 - nowa piosenka Logic & Marshmello

Everyday w trzy dni po premierze na YouTube zebrało blisko 2 miliony wyświetleń i zbiera głównie pozytywne opinie. Przekonajcie się, jak brzmi wspólny kawałek Logic i Marshmello już teraz:

 

Nowości muzyczne 2018 praktycznie codziennie zalewają rynek muzyczny. Wszystkie najnowsze single i kawałki, które mają szansę zostać wielkimi hitami - usłyszycie w każdy piątek w New Music Friday w Radiu ESKA!