Hity 2018 - Jax Jones: nowa piosenka hitem jak Breathe?

2018-06-22 17:33
Hity 2018 - Jax Jones: nowa piosenka hitem jak Breathe?
Autor: fot. okładka singla Ring Ring - Jax Jones Hity 2018 - Jax Jones: nowa piosenka hitem jak Breathe?

Ring Ring to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Jax Jones! Posłuchajcie jej i oceńcie czy ma szansę stać się hitem lata 2018 - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018 w pierwszy dzień wakacji, 22 czerwca, zalały polski rynek muzyczny. Wśród gorących premier pojawiło się nowe nagranie od Robina Schulza, płyta Eweliny Lisowskiej oraz zupełnie świeży singiel od Jaxa Jonesa! Artysta po wspólnych singlach z Demi Lovato, Stefflon Don, Raye i Iną Wroldsen, kontynuuje tworzenie hitów z bardzo zdolnymi, niebanalnymi artystami.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2018: Jax Jones - Ring Ring

Tym razem DJ do współpracy zaprosił wschodzącą gwiazdę Mabel oraz rapera Rich The Kid. - Mabel to perfekcyjna osoba do współpracy. Czuć, że ona żyje i oddycha wszystkim, czym śpiewa. Być częścią tego procesu razem z nią to bardzo ekscytująca rzecz. Cieszę się też niezmiernie z udziału Rich The Kid, bo to moja druga po Demi Lovato współpraca z amerykańskim artystą - opowiada Jax Jones.

 

DJ ma na koncie nominacje do Grammy i BRIT Awards oraz znajduje się w pierwszej setce najczęściej odsłuchiwanych artystów w serwisach cyfrowych. Jego kawałki mają łącznie ponad 1,6 miliarda streamów. Jax Jones na całym świecie sprzedał 11 milionów singli, zgromadził ponad 502 mln wyświetleń na YouTube, a jego kawałki wyszukiwano w Shazamie ponad 10 mln razy.

Najnowsze