Hity 2017: SeeB - piosenka What Do You Love przebojem karnawału 2017?

2017-01-19 14:03
Hity 2017: SeeB - piosenka What Do You Love przebojem karnawału 2017?
Autor: fot. mat. prasowe SeeB - What Do You Love

SeeB, czyli autorzy remiksu hitu I Took A Pill In Ibiza powrócili! Norwegowie stworzyli utwór pt. What Do You Love, który może zostać hitem karnawału 2017! 

Hity 2017 - trio producenckie Seeb powróciło! Po sukcesie odniesionym z nową wersją hitu I Took A Pill In Ibiza nagrali piosenkę What Do You Love z gościnnym udziałem Jacoba Banksa! Znacie ten utwór? Przekonajcie się słuchając go na ESKA.pl. Za sprawą energetycznych melodii, perkusyjnych klawiszów i syntezatorów, Seeb odegrał dużą rolę w definiowaniu pop-house’u jako gatunek. Teraz trio zamiast remiksów prezentuje oryginalny materiał i pokazują swoje możliwości w pełnej krasie w utworze What Do You Love.

Hity 2017 - What Do You Love

 

SeeB - kim jest? 

Simen, Espen i Nick na stałe mieszkający w Oslo, do niedawna zajmują się produkcją i pisaniem utworów, z wieloma sukcesami na koncie. Seeb wydał swoje pierwsze remiksy wiosną 2015 roku. Ich wersja Cute Me Loose, Kieszy, szybko osiągnęła #1. w rankingu Hype Machine. W tym utworze zaprezentowali podrasowanie ostrego wokalu i inne zabiegi, które teraz są ich charakterystycznym znakiem.

Następnie opublikowali remix hitu Shawna Mendesa Stitches, aż w końcu podbili listy przebojów własną interpretacją piosenki Mike’a Posnera I Took a Pill in Ibiza. Wszystkim znany remiks był #1. przez trzy tygodnie w Wielkiej Brytanii i eksplodował na Spotify, kierując reflektory z całego świata na norweskie trio. Kawałek poszybował na Global Spotify Charts i zajął #4. na liście US Billboard Hot 100.

Ich debiutancki singiel „Breathe” wydany w marcu 2016 roku ma już ponad 67 milionów odtworzeń na Spotify, a remiks Hymn For The Weekend zespołu Coldplay obecnie znajduje się w Global Top 30 z ponad 200 milionem odtworzeń.

(informacja prasowa: Universal Music Polska)

Najnowsze