HITY: 20 piosenek, które powinny znaleźć się w twojej playliście!

2020-03-09 10:05
Billie Eilish, Ariana Grande, Katy Perry
Autor: Universal Music Poland

Przygotowaliśmy dla was 20 piosenek, których nie może zabraknąć w twojej playliście! Sprawdź na ESKA.pl, jak wiele utworów z naszej listy już znasz, a ile masz jeszcze do nadrobienia. Wśród naszych propozycji znalazły się kawałki zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd.

HITY: 20 utworów, które powinny być ci dobrze znane, znajdziesz właśnie w tym artykule! Idealnie skomponowana lista muzyczna, która z pewnością stanie się twoją ulubioną już na ciebie czeka. Jedne z lepszych utworów polskich jak i zagranicznych gwiazd będą idealne na rozpoczęcie okresu wiosennego. Wycieczka rowerowa, porządki w szafie czy też wspólny wypad ze znajomymi to idealne okazje na umilenie sobie czasu wyjątkowymi hitami. Na ułożonej przez nas liście znajdziecie między innymi polskie utwory niezwykle uzdolnionej Sanah, której teksty zna teraz każdy z nas. Nie zabraknie także artystów zagranicznych. W wytypowanej playliście pojawia się na przykład: Shawn Mendes, Justin Bieber, Katy Perry czy Selena Gomez. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze