Hit YouTube: trzech przypadkowych facetów śpiewa razem na ulicy! [VIDEO]

2014-05-20 18:21

Hit YouTube: trzech przypadkowych facetów śpiewa razem na ulicy - wychodzi z tego zupełnie niesamowity jam, który zdobył na YouTube pięć i pół miliona odsłon w trzy dni. Zobacz na ESKA.pl!

Hit YouTube: trzech przypadkowych facetów śpiewa razem na ulicy. Brzmi zwyczajnie? To pozory! Ta wspólna improwizacja to zupełnie wyjątkowy, niesamowity jam, który zdobył na YouTube pięć i pół miliona odsłon w trzy dni!

>>> Jankes #królem #selfie. Ale o co chodzi?

Zwykły chłopak w trampkach gra na ulicy na gitarze. Przyłącza się do niego przypadkowy obserwator, który zaczyna rapować, a potem śpiewać. Po chwili pojawia się drugi raper i cała trójka jamuje sobie wspólnie przez dłuższą chwilę, a następnie obserwatorzy rozchodzą się do swoich spraw. Co jest w tym video, że miliony ludzi chciało je obejrzeć i udostępnić znajomym? Musicie zobaczyć i posłuchać sami!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze