Hit lata Michała Szpaka - gwiazdor zdradził tytuł ulubionej wakacyjnej piosenki

2018-08-07 12:04
Hit lata Michała Szpaka - gwiazdor zdradził tytuł ulubionej wakacyjnej piosenki
Autor: fot. WBF Michał Szpak

Którego wakacyjnego przeboju najchętniej słucha Michał Szpak? Na ESKA.pl poznacie ulubiony letni hit polskiego gwiazdora.

Hit lata Michała Szpaka to wielki przebój sprzed lat! Gwiazdor zdradził tytuł ulubionej wakacyjnej piosenki podczas rozmowy w programie Pytanie na śniadanie. Wokalista pojawił się tam, by opowiedzieć o The Voice of Poland 9, ale przy takiej pogodzie za oknem, nie mogło zabraknąć tematu letnich hitów.

Michał Szpak w krótkich włosach! Poznalibyście go?!

Hit lata Michała Szpaka - wielki przebój lat 80-tych

Jaka piosenka jest ulubionym wakacyjnym przebojem Michała Szpaka? Wokalista zdradził, że to utwór Sunshine Reggae duńskiej grupy Laid Back. Piosenka nagrana została w 1982, a rok później znalazła się na płycie Keep Smiling. Kawałek już w chwili premiery stał się wielkim hitem! Utrzymanemu w rytmie reggae utworowi towarzyszył słoneczny teledysk. Sunshine Reggae do dziś jest bardzo chętnie emitowany podczas wakacji w wielu stacjach radiowych. Posłuchajcie ulubionego letniego hitu Michała Szpaka:

Michał Szpak - nowa płyta Dreamer i trasa koncertowa [DATY, MIASTA]

Już 1 września startuje 9 edycja The Voice of Poland. Michał Szpak jest jednym z trenerów w programie. Być może, ktoś z jego podopiecznych będzie śpiewał właśnie Sunshine Reggae?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze