HIT LATA 2020 - drugi półfinał. Wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE]

2020-08-18 9:36 Rafał Wróblewski
HIT LATA 2020 - drugi półfinał. Wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE]
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS HIT LATA 2020 - drugi półfinał. Wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE]

Jaki powinien być HIT LATA 2020? Energetyczny, zachęcający do tańca, a może przeciwnie - spokojny, przejmujący, sentymentalny i nostalgiczny? Głosowanie na najlepszy kawałek wakacji, które odpowie na to pytanie. Przed wami drugi półfinał, a w nim 35 gorących hitów. Do wielkiego finału awansują najlepsi z najlepszych. Decydujcie już teraz na ESKA.pl!

HIT LATA 2020 - piosenka z największa liczbą Waszych głosów zostanie hymnem tegorocznych wakacji! Nasz plebiscyt podzieliliśmy na dwa półfinały, z których łącznie wyłonimy 30 najgorętszych hitów. Z pierwszego półfinału awansowały m.in. takie hity, jak Savage Love (Jawsh 685 & Jason Derulo), Watermelon Sugar (Harry Styles), Por Que (Carla Fernandes), czy Kings & Queens (Ava Max). Z tymi numerami być może o tytuł hitu lata powalczy Never Let Me Down, za które odpowiada Vize i Tom Gregory? Być może najlepszy okaże się imprezowy remix hitu Love Story, Taylor Swift? Decyzja w sprawie hitu lata 2020 należy do was!

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wybierzcie hit, który już zawsze będzie się kojarzyć z wyjątkowym, słonecznym i wakacyjnym czasem. Jak brzmi hit lata 2020? Wszystko zależy od was. Być może będzie to taneczny, imprezowy, klubowo nastrajający kawałek? A kto wie, być może jednak wasze serce skradł sentymentalny i spokojny numer. Wybraliście pierwszych 15. półfinalistów. 

Hit lata 2020 - zasady

Tradycją już jest, że od kilku lat wybieracie najgorętszy hit lata 2020 na ESKA.pl. W poprzednich latach królował m.in. Alvaro Soler z piosenką Animal, a rok temu Shawn Mendes z hitem In My Blood. Kolejny raz to wam pozostawiamy decyzję w sprawie wyboru hitu lata 2020. Tegoroczne lato pod względem hitowych nowości było obfite, dlatego też rozdzielamy nasz plebiscyt na: pierwszy półfinał, drugi półfinał i finał.  

Zarówno w pierwszym, jak i drugim półfinale udział weźmie 35 gorących kawałków.

  • Pierwszy półfinał - od 4-16 sierpnia - nazwy artystów, imiona alfabetycznie od A-L.
  • Drugi półfinał - 17-29 sierpnia - nazwy artystów, imiona alfabetycznie od L-Y - GŁOSOWANIE PONIŻEJ.
  • FINAŁ i walka o tytuł HITU LATA 2020 - 31 sierpnia - 21 września - 15 hitów z pierwszego półfinału oraz 15 hitów z drugiego półfinału.
  • W wielkim finale, który rozpocznie się 31 sierpnia - udział weźmie 30 najbardziej wakacyjnych piosenek. 

HIT LATA 2020 - GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

TRWA GŁOSOWANIE NA HIT LATA 2020

Najnowsze