HIT LATA 2019: Shawn Mendes, BTS i Dawid Kwiatkowski. Najgorętszy kawałek wakacji wybrany!

2019-08-30 14:22 RW
Shawn Mendes
Autor: materiał prasowy

Najlepsi z najlepszych walczyli przez dwa miesiące o tytuł najgorętszej piosenki lata 2019! Od początku w czołówce znajdował się hit Seniorita, I Don't Care, Mordo, czy utwór All Night, pod którym podpisuje się BTS. Którymi hitami żyliście w wakacje? Przekonajcie się poznając rezultaty - na ESKA.pl

HIT LATA 2019piosenki, które brały udział w głosowaniu, to propozycje na najwyższym poziomie! Czytelnicy przez dwa słoneczne miesiące spośród 51 rozgrzewających kawałków wybierali tą jedną jedyną. O głosy walczyli zarówno artyści polskiego, jak i zagranicznego rynku muzycznego. Decyzja - na kogo oddać cenny głos - była dość ciężka. 

HIT LATA 2019 - wyniki

Wyniki na Hit Lata 2019 czytelników ESKA.pl mogą niektórych zaskoczyć. Wydawało się, że niekwestionowanym hitem wakacji jest I Don't Care od Eda Sheerana i Justina Biebera. Tymczasem duet ten zdobył zaledwie 2% waszych głosów. Tak samo wygląda sytuacja, jeśli chodzi o utwór pt. Bad Guy (2%), Ritual (2%) czy Hot Coffee (2%). Jeśli chodzi o polskie utwory, to najwięcej głosów otrzymał Dawid Kwiatkowski (15%). Różnica pomiędzy pierwszym a drugim, najlepszym polskim numerem była jednak ogromna. Na drugim miejscu z 4% głosów uplasował się zespół Golec uOrkiestra, Gromee & Bedoes z hitem Górą ty.

Co zostaje hitem lata 2019? Największą mobilizacją wykazali się czytelnicy uwielbiający utwór All Night od BTS. Na drugim miejscu znalazła się Seniorita od najgorętszej pary w muzyce, a na trzeciej pozycji Dawid Kwiatkowski z hitem Mordo. 

Najnowsze