HIT LATA 2018 zagrzewa piłkarzy Anglii na mundialu w Rosji!

2018-06-26 15:23
HIT LATA zagrzewa piłkarzy Anglii na Mundialu 2018 w Rosji!
Autor: fot. AP Photo/Antonio Calanni / EAST NEWS HIT LATA zagrzewa piłkarzy Anglii na Mundialu 2018 w Rosji!

Piłkarze wielu reprezentacji na mundialu w Rosji mają swoje ulubione hity. Nasi zawodnicy w ostatnim czasie zagrzewali się przy kawałku Quebonafide, Portugalia przy Shawnie Mendesie, a Anglia przy jednym z hitów lata!

Jaki jest sposób na sukces podczas mistrzostw świata w Rosji 2018? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - wystarczy biegać i celnie podawać piłkę do swoich kolegów z drużyny. Ważna jest również motywacja, którą, jak pewnie doskonale wiecie może dostarczać muzyka! Nasza reprezentacja przed meczami słuchała piosenki Quebonafide, Portugalia utworu Shawna Mendesa, a Anglia hitu lata 2018, pod którym podpisuje się Calvin Harris!

Hit lata 2018 - piosenka zagrzewa Anglię!

Mundial 2018 w Rosji to prawdopodobnie w ostatnim czasie najlepsza okazja, by poznać ulubione piosenki piłkarzy. Najskuteczniejszy zawodnik reprezentacji Anglii, Harry Kane na konferencji prasowej odpowiedział, że ich ulubionym hitem jest One Kiss. Sami twórcy hitu zareagowali u siebie na Twitterze. Calvin Harris z podekscytowaniem napisał: - Tak, jestem Szkotem, ale co z tego. Legendarny Harry Kane wybrał naszą piosenkę. Dua Lipa natomiast stwierdziła, że jedno odtworzenie One Kiss - to jeden gol.

Jak się okazuje muzyka nie jest jedynym sposobem na to, by wygrywać mecze na mundialu. Porażka Polski na Mundialu to raczej nie przypadek, bo rywale mieli zaskakujące wsparcie.

Najnowsze