Madonna Bitch I'm Madonna without sound

i

Autor: fot. Facebook / Mark Us HIT Internetu: Teledysk Madonny do Bit*h I'm Madoona bez dźwięku? Popłaczecie się ze śmiechu!

HIT Internetu: Teledysk Madonny do B*tch I'm Madonna bez dźwięku? Popłaczecie się ze śmiechu!

2015-09-26 21:09

Teledysk do kawałka B*tch I'm Madonna w serwisie YouTube ma blisko 120 milionów odsłon. Zastanawialiście się co by było, gdyby klip ten był bez dźwięku? Mamy dla Was przezabawne wideo, które odpowie na te pytanie! Wyposażcie się w chusteczki do wycierania łez ze śmiechu!

HIT Internetu: Teledysk Madonny do B*tch I'm Madonna bez dźwięku? Takie wideo obiegło cały internet! Każdemu artyście zależy na liczbie odtworzeń, a także na ocenach, które można oddawać pod teledyskami. Klip do kawałka B*tch I'm Madonna nie może pochwalić się dobrymi opiniami w postaci dużej ilości łapek na "TAK" i małej ilości łapek na "NIE". Co jest temu winne? Sama piosenka, czy może teledysk? A może jedno i drugie? Znamy odpowiedź na te pytanie! 

Madonna - B*tch I'm Madonna - teledysk i brak sukcesu

Teledysk do nagrania B*tch I'm Madonna w serwisie YouTube ma blisko 120 milionów wyświetleń. Odsłony jak się okazuje idą w parze z ocenami! Wskaźnik opinii daje nam do myślenia, że to piosenka jest negatywnie oceniana, ponieważ nie była notowana praktycznie na żadnym ważniejszym światowym zestawieniu. Wideo z kolei jest stworzone w sposób pomysłowy, ale jednocześnie wzbudzający kontrowersje. Przypomnijmy, że utwór pochodzi z 13. studyjnego albumu pt. Rebel Heart. 

Madonna - B*tch I'm Madonna - teledysk bez dźwięku, to HIT Internetu!

Internauci w śmieszny sposób przerobili teledysk Madonny. Wystarczyło wyciszyć bit stworzony przez Diplo, by usłyszeć każdy dźwięk dobiegający z planu klipu. Trzeba przyznać, że bez dźwięku teledysk jest mroczny, ale jednocześnie zabawny! Oczywiście to wersja, na którą patrzeć z przymrużeniem oka ;) Ale gratulujemy pomysłowości autorom!

 

Ciekawe, którą wersję wolicie? :)