HIT INTERNETU: Płyta winylowa - jak ją wykorzystać? Włóż ją do piekarnika! [VIDEO]

2013-11-17 15:22

Płyta winylowa - jak ją wykorzystać? Okazuje się, że nie musimy jej tylko słuchać... mamy 5 metod na wykorzystanie płyty winylowej! Oj, będą ciary!

Płyta winylowa - jak ją wykorzystać? Okazuje się, że jest na nią aż 5 sposobów. Skąd to wiem? Dzięki programowi - 5 sposobów na... Autorami tego programu jest piątka młodych chłopaków (Arczi, Abi, Sztaba, Primosz, Klamer), którzy co tydzień serwują na kanale YouTube różne rozwiązania. Za każdym razem proponują 5 wyjść z sytuacji.

>>> eskaGO - znajdź idealną muzę na swoją imprezę!

W jednym właśnie z takich programów piątka energicznych chłopaków proponuje 5 sposobów na płytę winylową! O co w tym chodzi? Najlepiej zobaczcie sami.

Autorzy filmiku zapewniają, że ten odcinek wywoła ciarki na plecach wszystkich starszych osób, które w swoim życiu korzystały z dobrodziejstw płyt winylowych. - Jeżeli zalegają Wam one na półce, a stare czechosłowackie hity do niczego już nie będą przydatne, wówczas dajcie płytom drugie życie. W tym odcinku podpowiadamy jak wykorzystać je na 5 sposobów - czytam na kanale YouTube 5 sposobów na...

5 sposobów na... PŁYTĘ WINYLOWĄ:
1. Zrób z niej zegar w stylu Salvadore Dali. Włóż ją do piekarnika!
2. Zrób paterę z płyt winylowych. Wystarczy pręt przełożyć przez płyty.
3. Zrób z niej miskę.Tu również wykorzystujemy piekarnik.
4. Zrób z niej awaryjne odtwarzanie winyli. Musisz mieć do tego kartkę papieru.
5. Zrób z niej stojak na wino z płyt. Płytę tak jak w sposobie nr 1 i 3 wkładamy do piekarnika.

Mało Wam szaleństw piątki chłopaków? To klikajcie w ich Facebooka - 5 sposobów na...  Panowie swój program emitują w każdą środę o godzinie 18.15 na kanale YouTube.

5 sposobów na... PŁYTĘ WINYLOWĄ


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze