Hit internetu: szkolna grupa taneczna w profesjonalnej choreografii do przeboju Margaret

i

Autor: Fot. Facebook / REMEMBER THE FEELING Profesjonalna choreografia do Cool Me Down

Hit internetu: młodzi tancerze zrobili profesjonalną choreografię do Cool Me Down Margaret!

2016-04-28 10:28

Pamiętacie Remember The Feeling i pana od polskiego? Dla ułatwienia podpowiemy, że genialnie tańczą i byli hitem internetu. Co zaprezentowali tym razem? Profesjonalną choreografię do przeboju Margaret. Jak wypadli? Naszym zdaniem genialnie!

Pamiętacie zespół taneczny Remember The Feeling, którego założycielem i choreografem jest Dariusz Kowalewski, czyli popularny nauczyciel polskiego? Dla ułatwienia powiemy, że ich genialne choreografie szybko stały się hitem internetu, a oni ze szkolnej grupy stali się profesjonalnym zespołem tanecznym, który odnosi sukcesy. Najpierw były występy w Got To Dance oraz Mam Talent. Później Universal Music Poland zaproponowało im promowanie płyty ARTPOP Lady Gagi własną choreografią. Kolejny sukces to Noc Sylwestrowa z Dwójką we Wrocławiu na przełomie 2013 i 2014 roku. Dodatkowo kilku tancerzy z zespołu Remember The Feeling możemy oglądać w filmie Córki Dancingu.

Cool Me Down: profesjonalna choreografia do hitu Margaret

Nagrania ich występów w błyskawicznym tempie stały się hitem internetu. Grupa już nie jest szkolnym zespołem, a profesjonalna taneczną ekipą. Po choreografiach do utworów takich gwiazd jak: Rihanna, Beyonce, Major Lazer czy Madonna przyszedł czas na Margaret i jej wielki przebój Cool Me Down. Zobaczcie wideo i dajcie znać jak wrażenia! Podoba się choreografia, bo my jesteśmy zachwyceni ;)

Profesjonalną choreografię do przeboju Margaret zatańczyli: Iga Kobelak, Oliwia Kobra Karwecka, Marek Bratkowski, Dawid Kędzierski, Dariusz Kowalewski, Oliwia Kaźmierska, Marta Chabi Chaberko i Natalia Misiek Misiaszek.

>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Margaret: Cool Me Down - teledysk

Patrząc na nagranie z choreografią Remember The Feeling możemy stwierdzić, że Margaret powinna żałować, że nie zatrudniła tancerzy. Przypomnijmy, że 24 kwietnia utwór Cool Me Down ukazał się jako międzynarodowy singiel. Dodatkowo wokalistka zapowiedziała teledysk do swojego przeboju, który ma ukazać się wkrótce. Klip utrzymany będzie w tanecznym klimacie więc tancerze z Remember The Feeling pasowaliby idealnie!

>> Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

KL