HIT INTERNETU: Mężczyzna płacze, bo znalazł piosenkę, której szukał przez 20 lat!

2015-09-04 17:49

Historia taksówkarza, który po 20. latach znalazł ulubioną piosenkę swojej mamy wzruszy nawet najmniej emocjonalną osobę. Na pewno był to jeden z najprzyjemniejszych momentów w życiu tego mężczyzny. Jak to się stało? Dlaczego szukał tego utworu? Wszystkiego dowiecie się na Eska.pl.    

Urodzony w Kongo mężczyzna pewnego dnia będąc ze swoją mamą w jednym z chińskich sklepów spożywczych usłyszał utwór grany w tamtejszym radio. Matka chłopca zakochała się w tej piosence, więc poprosiła właściciela sklepu o taśmę z nagraniem. Wszystko było napisane w języku chińskim, dlatego słynny obecnie taksówkarz nie znał wykonawcy ani tytułu ulubionej piosenki swojej mamy. 

Jakiś czas później matka i syn wyemigrowali do Republiki Południowej Afryki, a taśma z nagraniem zaginęła. Niedługo później matka zmarła. Żal chłopca był ogromny, ponieważ w krótkim czasie stracił matkę i piosenkę, która mu o niej przypominała.  

Już jako dorosły, bohater filmu przez ponad 20. lat pracował jako kierowca taksówki i za każdym razem, gdy do jego samochodu wchodziła osoba z Azji, nucił piosenkę pytając pasażera, czy kojarzy ten utwór. Wreszcie - udało się! Pochodzący z Tajwanu pasażerowie rozpoznali nagranie. Wspomnienia o zmarłej matce natychmiast wróciły...

Zobacz wzruszającą reakcję:

 

Oryginalna piosenka:

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze