Hit Internetu: ksiądz rapuje dla bierzmowanych o Duchu Świętym! [VIDEO]

2014-04-21 15:36

 Ksiądz z parafii w Kcyni podczas bierzmowania rapuje o Duchu Świętym! Takich atrakcji w kościele chyba nikt się nie spodziewał. Co na to młodzież? Zobacz filmik z rapującym księdzem na ESKA.pl!

Rapujący ksiądz z kcyńskiej parafii to polska odpowiedź na zakonnicę z The Voice of Italy i śpiewającego księdza z USA. Czy polski ksiądz rapujący dla bierzmowanych też zrobi furorę w internecie?

>>> eskaGO - najlepsze radio internetowe

Filmiki ze śpiewającymi duchownymi robią ostatnio zawrotną karierę w sieci. Do śpiewającego księdza i zakonnicy, występującej we włoskiej edycji popularnego talent show, dołączył ostatnio polski duchowny. Ksiądz Marek Januchowski z parafii św. Michała Archanioła w Kcyni rapuje razem z Waldkiem Sikorą, wychowankiem poprawczaka. Niecodzienny występ miał miejsce podczas bierzmowania młodzieży. Biorąc pod uwagę reakcję ludzi, można stwierdzić, że rapujący ksiądz poradził sobie całkiem nieźle.


Czy rapowanie w kościele to dobry pomysł? 

Zobacz filmik z rapującym księdzem z Kcyni:RC


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze