Hit Internetu. Gangnam Style w wersji bohaterów Sagi Zmierzch! Zobacz jak tańczą wampiry! [VIDEO]

2013-04-04 21:53

Gangnam Style w wykonaniu Belli i Edwarda z Sagi Zmierzch: Przed Świtem cz.2? To trzeba zobaczyć! Wampiry zatańczyły do wielkiego przeboju PSY. Autorkami śmiesznej parodii są siostry Hilly i Hannah Hindi tworzące pod pseudonimem The Hillywood Show. Hit PSY w wykonaniu bohaterów Sagi Zmierzch to nie pierwsza parodia w ich wykonaniu!

Gangnam Style powraca! Tym razem w wykonaniu bohaterów Sagi Zmierzch: Przed Świtem cz.2. Widok Belli i Edwarda wykonujących charakterystyczne dla PSY ruchy jest naprawdę zabawny! Bohaterowie zmodyfikowali tekst przeboju i zamiast Oppa Gangnam Style śpiewają Oppa Twilight Style. Autorkami śmiesznej parodii są siostry Hilly i Hannah Hindi, które tworzą pod pseudonimem The Hillywood Show. Dziewczyny wykonały także inne parodie znanych hitów, które opublikowały na YouTube!

>>>Gangnam Style - sprawdź o czym śpiewa PSY

Zarówno Gangnam Style jak i Saga Zmierzch: Przed Świtem doczekały się już tak wielu coverów, że ich twórcom trudno jest już zaskoczyć internautów. Najnowszy cover sióstr The Hillywood Show stanął na wysokości zadania i rozbawił prawie półtora miliona użytkowników YouTube! A jakie jest wasze zdanie na temat ich parodii? Podoba się, czy macie już dość nie tylko Gangnam Style, ale też Zmierzchu?

Zobacz Gangnam Style w wykonaniu bohaterów Sagi Zmierzch: Przed ŚwitemNie czytałeś jeszcze?

Zdjęcia z planu teledysku Honey już są!

EP