HIT Internetu: 4-latek wzruszony piosenką Christiny Aguilery! Kto powiedział, że maluchy nie są wrażliwe na piękne piosenki? [VIDEO]

2014-02-22 13:35

4-letni chłopiec przeżywający piosenkę Say Something to hit internetu, który wzrusza nawet dorosłych. Bo kto powiedział, że dzieci nie potrafią docenić pięknych piosenek? Zobaczcie trzy najlepsze filmy YouTube'a z wrażliwymi dzieciakami.

Poradniki dla rodziców mówią, że dzieciom trzeba puszczać wesołe i proste piosenki, które pobudzą ich wyobraźnię czy poczucie rytmu. Zobaczcie ten filmik, a na pewno nie zgodzicie się z ekspertami. Okazuje się, że dzieci są niezwykle wrażliwe na smutne i piękne piosenki. Potrafią przeżywać emocje zawarte w muzyce zdecydowanie głębiej niż dorośli!

Dowodem jest 4-latek płaczący ze wzruszenia, słuchając piosenki Christiny Aguilery & A Great Big World - Say Something. Zobaczcie, jak malec zareagował na ten kawałek i jak zapewnia rodziców, że wszystko jest w porządku i że chce słuchać tego dalej.

>> HIT INTERNETU: bobas wzruszony śpiewem mamy! Najwrażliwsze dziecko ever? Zobacz filmik [VIDEO]

4-latek wzruszony piosenką Say Something - A Great Big World & Christina Aguilera:A Great Big World & Christina Aguilera - Say Something:Polecamy również:

Ten słodki chłopczyk uwielbia Czarnoksiężnika z Krainy Oz, ale zawsze się wzrusza słysząc finałową piosenkę:2-letnia dziewczynka wzruszona piosenką ze ślubu swoich rodziców: "Feels Like Home" - Chantal Kreviazuk:


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze