Hit Internetu 2013: Piosenka świąteczna w wykonaniu pracowników firmy produkującej okna [VIDEO]

2013-12-30 12:47

Hit Internetu 2013: pracownicy firmy produkującej okna śpiewają świąteczną piosenkę. Firma okiennicza z Bytowa postanowiła życzyć swoim klientom wszystko najlepszego w dość specyficzny sposób, przy okazji wypływając na wzburzony ocean viralowej reklamy. Zobacz wykon pracowników firmy!

Hit Internetu 2013: piosenka świąteczna w wykonaniu pracowników i kierownictwa firmy okienniczej z Bytowa podbija Internet.

>>> Gorąca 100 - Wybieracie największe hity minionych 12 miesięcy! <<<

W video w świątecznym klimacie każdy dział po kolei wyśpiewuje wersy o swoich staraniach na rzecz firmy - poprawy przychodu, staraniach o klienta i jego samopoczucie, rekordowy bilans, lepszą technologię, czy po prostu dobre złożenie okien. Pracownicy wychwalają także firmę oraz jej kierownictwo. 

Teledysk szybko stał się hitem internetu i szaleje po mediach społecznościowych. Sama firma jest wyraźnie dumna ze swojego klipu, jednocześnie podkreślając jego amatorskość i spontaniczność. Naszą świąteczną piosenkę - amatorski utwór, wykonany zupełnie spontanicznie, w atmosferze zabawy i żartu, obejrzało już ponad 121.000 ludzi na YouTube! Ta totalnie amatorska produkcja okazała się hitem internetu:) czytamy na oficjalnym Facebooku autorów.

>>> eskaGO - najlepsza muzyka na Sylwestra! <<<

Niezrażona krytyką i zażenowaniem, niektórych internautów firma dziękuje wszystkim, którzy poświęcili czas na oglądanie: Wszystkim tym, którym nasz świąteczny "przebój" się podobał i którego słuchali z uśmiechem na twarzy chcemy powiedzieć DZIĘKUJEMY, zaś wszystkim tym, którzy zgłaszają uwagi - mówimy po prostu, że postaramy się być lepsi w przyszłości.

Jak Wam się podoba ta piosenka świąteczna?

Drutex świetny jestKZ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze