HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

2015-06-30 16:09

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    

Tańczące dziewczynki, tańczące ciężarne, tańczące ciężarne w towarzystwie dziewczynek - wszystko to już widzieliśmy dziesiątki razy na YouTube, Vines czy Instagramie. Wychodzi jednak na to, że internauci nadal chcą oglądać szczęśliwe dzieci wygłupiające się wraz z rodzicami - dowodzi tego sukces filmu wrzuconego na Facebooka przez niejaką Nikki Taylor. Video ze spodziewającą się kolejnego dziecka Nikki oraz z jej córeczką, szalejącymi w rytm wyjątkowo wpadającego w ucho przeboju zostało podane dalej już przez ponad pół miliona Facebookowiczów! Czy jest się czym zachwycać? Sprawdźcie sami :)

Do czego tańczą urocze dziewczyny? Do piosenki Silento Watch Me (Whip/Nae Nae), której w całości możecie posłuchać poniżej:

Zobacz też, jak wygłupiają się dwaj kuzyni w komedii Gruby Interes. Niezbyt rozgarnięci mężczyźni muszą poprowadzić rodzinny pub i robią z niego... klub ze striptizem! W filmie zobaczysz m.in. Tarę Reid i Christophera Lloyd (tak, tego z Powrotu do Przyszłości :-). Odpalaj teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

> Matura poprawkowa 2015 - data. Kiedy i kto może ją zdawać?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze