Hit Bedoesa w wersji disco polo - tak brzmiałby Delfin, gdyby nagrał go Zenek Martyniuk

2019-04-19 14:53
Hit Bedoesa w wersji disco polo - tak brzmiałby Delifin, gdyby nagrał go Zenek Martyniuk
Autor: fot./screen/youtube.com/OpenBottleRecords Delfin disco polo

Bedoes to obecnie jeden z najbardziej cenionych polskich artystów hip-hopowych. Raper ma rzeszę oddanych fanów, a nowych słuchaczy zdobył dzięki płycie Kwiat polskiej młodzieży. Właśnie na tym albumie znalazł się utwór Delfin. Ostatnio w sieci pojawiła się niecodzienna przeróbka tego kawałka. Możemy go posłuchać... w wersji disco polo! Na ESKA.pl przekonacie się, jak brzmi.

Hit Bedoesa w wersji disco polo - to brzmi jak coś, czego koniecznie musicie posłuchać XD Ofiarą youtuberów padł utwór Delfin, który pochodzi z wydanej w 2018 roku płyty Kwiat polskiej młodzieży. Kawałek szybko stał się hitem i przysporzył Bedosowi jeszcze więcej fanów. Jak się za chwile przekonacie, Delfin jest też świetnym materiałem do tworzenia coverów. Nawet tak ryzykownych, jak w stylu Zenka Martyniuka.

Przeczytaj też: Bedoes założył własną wytwórnię. Nowy label na polskiej scenie

DiscoDelfin - przeróbka hitu Bedoesa nowym hitem internetu

Discopolową wersję Delfina przygotowało kilku młodych youtuberów z kanału OpenBottleRecords. Ich przeróbka trafiła do sieci 19 kwietnia i szybko zdobyła niemal 20 tys. odsłon. Słuchając coveru ciężko się domyślić, że oryginalnie jest to kawałek Bedoesa! Piosenka brzmi tak, jakby nagrał ją Zenek Martyniuk lub inna gwiazda disco polo. Posłuchajcie sami.

Wcześniej OpenBottleRecords opublikowali nieco biedniejszy teledysk do DiscoDelfina. Też warto go zobaczyć.

Jeśli zapomnieliście, jak brzmi oryginał, służymy pomocą. Poniżej Delfin w wykonaniu Bedoesa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze