Heidi Klum

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News Heidi Klum

Heidi Klum - Tom Kaulitz, Instagram, dzieci, wiek, Seal

2018-12-26 11:57

Heidi Klum uznawana jest za jedną z najlepiej zarabiających modelek na świecie! To jednak kobieta, która świetnie radzi sobie nie tylko na wybiegu.

Heidi Klum jest przede wszystkim modelką, ale oprócz tego, próbowała swoich sił jako aktorka, jurorka i wokalistka. Od kilku lat Heidi Klum jest jurorką w amerykańskim Mam Talent, pojawiła się również w takich produkcjach jak Spin City, Seks w wielkim mieście czy Jak poznałem waszą matkę. Fani mieli okazję oglądać ją również w teledyskach do piosenek Seala, Jamiroquai czy Kelis. Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Heidi Klum i już teraz publikujemy je na ESKA.pl

CLEO - nago, chłopak, Eurowizja 2019, rodzina, tatuaże, KSW, bez makijażu, obrazy

Heidi Klum - Tom Kaulitz

Ostatnio świat obiegła radosna informacja, że piękna modelka powiedziała TAK. Jej przyszłym mężem jest o 16 lat od niej młodszy Tom Kaulitz - gitarzysta grupy Tokio Hotel. Modelka ma za sobą kilka nieudanych związków. W latach 1997-2002 była żoną stylisty Rica Pipino, od 2005 do 2014 trwało natomiast jej małżeństwo z Sealem.

Heidi Klum - dzieci

Modelka jest matką czwórki dzieci - córek Leni i Lou Suloli oraz synów: Henry’ego i Johana.  

Heidi Klum - wiek

Heidi urodziła się 1 czerwca 1973 roku w Niemczech. 45-letnia modelka jest o 16 lat starsza od swojego narzeczonego - Toma Kaulitza.

Heidi Klum - Instagram

Heidi Klum jak większość gwiazd - ma konto na Instagramie, na którym dzieli się ze swoimi fanami, zarówno życiem publicznym jak i prywatnym. To właśnie za jego pośrednictwem, modelka pochwaliła się zaręczynami z Tomem. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
I SAID YES ❤️ Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE