Heaven in Hell - piosenka ze zwiastuna. Wcale nie śpiewa jej Kortez!

2022-08-09 11:02
Heaven in Hell
Autor: Monolith Films

Kilka dni temu do sieci trafił zwiastun długo zapowiadanego filmu twórców 365 dni. Mowa o Heaven in Hell. Internauci od razu zwrócili uwagę na użytą w nim piosenkę. Wbrew temu, co sądzi wielu słuchaczy, wykonawcą kawałka nie jest wcale Kortez. Kto śpiewa utwór i jaki jest jego tytuł? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Piosenka ze zwiastuna Heaven in Hell jest mocno poszukiwana przez internautów. Po wielkim sukcesie komercyjnym 365 dni jego twórcy powracają z nową produkcją. Heaven in Hell zapowiadany jest jako historia miłości, która nigdy nie powinna się zdarzyć. Główna bohaterka jest dojrzałą kobietą, która na co dzień pracuje jako sędzia, natomiast on, młodszy od niej o 15 lat Włoch, ceni sobie przede wszystkim wolność i niezależność. Jak można się było oczywiście spodziewać, te dwa z pozoru inne światy w końcu trafiają na siebie i to zupełnie przypadkiem. Jednym z elementów, jakie stały za sukcesem 365 dni, była muzyka. I w tym przypadku producenci postawili na konkretne propozycje. Sprawdźcie, kto śpiewa piosenkę ze zwiastuna i jaki jest jej tytuł.

Gorące sceny w "Heaven in Hell". Nowy film twórców "365 dni" rozpali waszą wyobraźnię

Oskar Cyms o sukcesie My Girl i planach na przyszłość

Heaven in Hell - piosenka

Choć wielu internautów było przekonanych, że piosenkę ze zwiastuna Heaven in Hell śpiewa Kortez, to oryginalnym wykonawcą jest zupełnie ktoś inny. Utwór zatytułowany jest Wybacz, a śpiewa go EMO. Piosenka w całości ukazała się dopiero 8 sierpnia. Możecie posłuchać jej poniżej.

Sonda
Czy "Heaven in Hell" ma szansę konkurować z "365 dni"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze