Heartbreaker - Justin Bieber. Oficjalne demo nowej piosenki Justina już w sieci! [AUDIO]

2013-08-26 11:59

Heartbreaker to nowa piosenka Justina Biebera promująca jego nowe perfumy The Key. Ten kawałek znajdzie się także na zapowiadanym czwartym krążku Justina, nad którym wokalista obecnie pracuje. W sieci pojawiło się właśnie oficjalne demo Heartbreaker. Posłuchaj na Eska.pl!

Heartbreaker to najnowsza piosenka Justina Biebera promująca jego perfumy The Key. Utwór prawie na pewno znajdzie się na zapowiedzianym czwartym albumie Justina.

Singiel Heartbreaker ma się pojawić w sprzedaży i na antenach radiowych we wrześniu, jednak wersja demo jest dostępna na YouTube już teraz.

>>> Zobacz spot perfum Justina Biebera!

Niestety, nie wiadomo jeszcze nic na temat daty premiery singla, nie ujawniono także informacji na temat teledysku, który miałby promować Hearbreaker. W oczekiwaniu na nowe wieści od Justina - posłuchaj demo Heartbreaker na Eska.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze