Hasło nie do odgadnięcia w Kole Fortuny! Miało aż 28 liter!

i

Autor: fot./screen/youtube.com/TVshot Koło Fortuny

Hasło nie do odgadnięcia w Kole Fortuny! Miało aż 28 liter!

2018-07-10 13:16

Nawet po twarzy uczestnika teleturnieju widać było, że tego hasła po prostu nie da się odsłonić! Na ESKA.pl zobaczycie hasło nie do odgadnięcia, które pojawiło się w Kole Fortuny.

Hasło nie do odgadnięcia w Kole Fortuny! To musiał przyznać nie tylko uczestnik, który stanął przed zadaniem jego odsłonięcia, ale i wszyscy widzowie oglądający teleturniej. W finale jednego z ostatnich odcinków Koła Fortuny pojawiło się hasło z kategorii "film". Gdy na tablicy wyświetliły się pola do odsłonięcia okazało się, że hasło składa się aż z 28 liter! Mina Dariusza, finalisty odcinka, udowadnia, że nie widział żadnych szans na odgadnięcie.

Geniusz w Kole Fortuny! Odgadł hasło po 2 literach

Koło Fortuny - długi tytuł filmu w tytule

Długim hasłem do odgadnięcia w finale Koła Fortuny miał być tytuł filmu. Dariusz przyznał, że w tej dziedzinie czuje się dość dobrze. Niestety, wiedza filmowa nie sprawdziła się przy haśle nie do odgadnięcia. Żadnej pomocy nie stanowił też stały zestaw liter ani spółgłoski i samogłoski wybrane przez uczestnika. 28 literowe hasło można by było odsłonić, gdyby dłużej się nad nim zastanowić. Niestety, na odgadnięcie go przeznaczone było tylko 10 sekund. Dariusz nie poradził sobie z tym zadaniem. A czy wy odgadniecie hasło przed podaniem odpowiedzi przez Rafała Brzozowskiego? Obejrzyjcie poniższe wideo.

Rafał Brzozowski - wzrost, wiek, Koło Fortuny, dziewczyna, rodzice