Harry Styles pomógł swojej fance! Coming out na koncercie gwiazdy

2018-07-15 11:54
Harry Styles
Autor: East News / Anthony Behar

Harry Styles pokazał, jak ważni są dla niego fani! Gwiazdor pomógł dziewczynie w relacjach rodzinnych! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Harry Styles to były członek boys bandu One Direction, który zrobił furorę na całym świecie. Aktualnie 24-latek występuje solowo i znany jest z bardzo dobrego kontaktu z publicznością. Tym razem pomógł jednej z fanek w wyznaniu mamie, że jest lesbijką. Jak do tego doszło? Sytuacja miała miejsce na koncercie Stylesa w kalifornijskim San Jose. Artysta miał dostrzec w tłumie fanów specyficzny plakat. Widniał na nim napis 'Dzięki tobie dokonam coming outu przed rodzicami'.

Coming out na koncercie Harrego Stylesa

Piosenkarz przerwał występ, aby porozmawiać z, jak się okazało, autorką napisu. Dziewczyna istotnie okazała się osobą homoseksualną, która postanowiła ujawnić swoją orientację przed rodziną. Artysta postanowił wesprzeć fankę. Uciszył zebraną publiczność, spytał dziewczynę o imię jej mamy i wykrzyczał "Tina, ona jest lesbijką!". Dziewczyna umieściła nagranie z tego wydarzenia na swoim Tweeterze oraz pokazała mamie, która jak się okazało, przebywała w pobliskim hotelu. 

Ed Sheeran i Anne-Marie razem! Niesamowite i zabawne wykonanie 2002

Harry Styles - niezwykła historia

 Nie wiadomo do końca czy to za sprawą reakcji Harrego Stylesa, ale mama dziewczyny w pełni zaakceptowała preferencje córki. W sieci pojawiło się jej uśmiechnięte zdjęcie zrobione podczas oglądania nagrania z koncertu oraz wyrazy miłości: -Tak, kocham cię i możesz być kimkolwiek tylko chcesz. Kobieta jest również bardzo wdzięczna piosenkarzowi za jego zachowanie. Ma zamiar wraz z córką pojechać na koncert gwiazdy do Los Angeles.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze