Harry Potter Wizards Unite - jak pobrać po polsku, o czym jest gra?

2019-06-24 12:22 A.D.
Harry Potter Unite
Autor: Screen z Harry Potter Unite

Harry Potter Wizards Unite to długo oczekiwana gra, która zachwyci nie tylko fanów Harry'ego Pottera! Wciel się w tajniaka pracującego dla Ministerstwa Magii i przeżyj niesamowite przygody w naszym świecie! Harry Potter Wizards Unite to przygoda, która pochłonie cię w całości jak dawniej Pokemon GO. Jak ściągnąć ją po polsku? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Harry Potter Wizards Unite to przygoda w naszym świecie, która może sprawić, że poczujesz się jak prawdziwy czarodziej. Wybierz się w niezwykłą podróż, która pozwoli Ci zostać prawdziwym tajniakiem z Ministerstwa Magii. Poruszaj się po znanym ci świecie mugoli i odkrywaj w nim magiczne przedmioty, staczaj trudne pojedynki i pomóż Ministerstwu dbać o zachowanie tajności. Nie tylko fani Harry'ego Pottera będą mieli okazję do świetnej zabawy! 

Zobacz też: Polka księżniczką Disneya! Błyszczy wśród gwiazd z całego świata

Harry Potter Wizards Unite - o czym jest gra? 

Gra polega na przemieszczeniu się po mieście i w szybkim czasie wykonywaniu krótkich misji magicznych, które pozwolą nam kolekcjonować karty. Zdobyć możesz również niezwykłe eliksiry, złoto, sekretne skrzynie skarbów i klucze do nich pasujące. Walka z zagrożeniami i efektami złowrogich czarów bywa trudna. Szczęśliwie znamy wystarczającą ilość zaklęć, które pomogą nam pokonać przeszkody. Odpoczywaj w gospodzie, zdobywaj składniki eliksirów i magiczne przedmioty. 

Harry Potter Wizards Unite - jak pobrać aplikację po polsku? 

Grę możecie pobrać już teraz ze sklepu Play. Jest ona dostępna z napisami i instrukcjami w języku polskim. Bohaterowie, których będziecie spotykać mówić będą po angielsku. Nie martwcie się jednak niczym! Każda wypowiedź jzostała przetłumaczona. 

Najnowsze