Halloween 2020 - która straszna postać najbardziej do Ciebie pasuje?

2020-10-22 11:54 MK
Halloween
Autor: Jakub Kaminski/East News

Chociaż Halloween nie jest polskim świętem, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tysiące osób stają w październiku przed dylematem, za którą postać ze świata strachów się przebrać. Mumia, a może przerażający zombie? Rozwiążcie quiz dostępny na ESKA.pl i dowiedzcie się, do którego bohatera jest wam najbliżej!

Halloween - za kogo się przebrać? To pytanie zadaje sobie co roku wiele osób, które decydują się na wzięcie udziału w halloweenowej zabawie. Mimo że Polska jest jednym z krajów, w których to amerykańskie święto nie jest obchodzone, tysiące młodych (i nie tylko) ludzi tłumnie wyruszają na ulicę, by zebrać cukierki lub zrobić komuś psikusa. Popularnością cieszą się też tematyczne imprezy, których uczestnicy przebierają się za postacie znane z horrorów lub symbole Halloween. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, Halloween nie będzie świętowane w taki sposób, jak w latach ubiegłych. W końcu zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze! Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by dowiedzieć się, do którego mrocznego bohatera jest wam najbliżej. Sprawdzicie to w naszym quizie! 

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020

Halloween - którą postacią jesteś? Quiz

Każdy z nas lubi się bać. Jedni tylko trochę, inni nie wyobrażają sobie życia bez dużej dawki adrenaliny. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do której postaci z horrorów bądź halloweenowych symboli jest ci najbliżej. Wynik na pewno pomoże ci w dobraniu odpowiedniego stroju. Jak nie w tym roku, to w przyszłym!

Najnowsze