HALAMA SE TU WALI RÓM - Chwytak i Grzegorz Halama w genialnej parodii utworu AronaChupy [TELEDYSK]

2017-10-30 13:29
HALAMA SE TU WALI RÓM - Chwytak i Grzegorz Halama w genialnej parodii utworu AronaChupy
Autor: Facebook.com/chwytak/ Grzegorz Halama wystąpił w parodii utworu Llama In My Living Room

Chwytak & Dj Wiktor wyprodukowali nową parodię. Gościnnie wystąpił z nimi Grzegorz Halama. 

HALAMA SE TU WALI RÓM to nowa parodia utworu AronaChupy Llama In My Living Room. Przeróbkę stworzyli Chwytak i Dj Wiktor, a wraz z nimi gościnnie wystąpił Grzegorz Halama. Utwór pojawił się 27 października na Youtube i zdobywa co raz większą popularność.

>>Mój Passat robi we wsi szum - parodia AronaChupy hitem w sieci

Grzegorz Halama i Chwytak 

Grzegorz Halama to słynny artysta kabaretowy, teatralny i filmowy. Zasłynął jako twórca Śpiworków czyli serii parodii hip-hopowych piosenek. Zaproszenie go do wzięcia udziału w nowym klipie spotkało się z dużym entuzjazmem internautów. Chwytak i Dj Wiktor kolejny raz zachwycili widzów świetną przeróbką. Ich wcześniejsze parodie spotykały się z dużym zainteresowaniem, a najnowsza ma szanse przebić je popularnością. Chłopaki zadbali o dopracowanie szczegółów i nawiązują nie tylko do samej piosenki, ale i teledysku AronaChupy. Czy utwór stanie się hitem? Sami musicie ocenić zerkając niżej.

 

Oryginał: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze