Haim - czy będą odkryciem 2013 roku? Zobacz na Eska.pl komu BBC wywróżyła karierę! [VIDEO]

2013-01-04 14:50

Haim znalazły się na pierwszym miejscu rankingu BBC Sound Of 2013. Zobacz na Eska.pl komu jeszcze BBC wywróżyła sławę w 2013 roku.

Zespół Haim znalazł się na pierwszym miejscu rankingu BBC Sound Of 2013. Ten zespół ma według stacji BBC największe szanse na karierę w 2013 roku. Oprócz przebojowych dziewczyn z Haim w rankingu znaleźli się także AlunaGeorge, Angel Haze, Laura Mvula oraz Chvrches. BBC często trafia w muzyczne talenty. We wcześniejszych edycjach rankingu typowali między innymi Adele, Mikę, Jessie J, Ellie Goulding, 50 Centa i Franka Oceana.

Zobacz na Eska.pl Adele na 4 miejscu najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów


Haim to trzy siostry z Kalifornii. Dziewczyny zadebiutowały EPką Forever, która stała się bardzo popularna w sieci. Obecnie zespół pracuje nad debiutancką płytą, która być może stanie się jednym z najpopularniejszych krążków 2013 roku. Czy podoba wam się Forever, debiutancki singiel Haim?

Zobacz Forever - HaimNie czytałeś jeszcze?

Let Me Love You - The Wanted w coverze hitu Ne - Yo

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze