Hades o nowej płycie: "To relacja z samotnej podróży do przyszłości" [TRACKLISTA]

2019-11-18 16:15
Hades o nowej płycie: To relacja z samotnej podróży do przyszłości [TRACKLISTA]
Autor: Combo - materiał prasowy Hades o nowej płycie: "To relacja z samotnej podróży do przyszłości" [TRACKLISTA]

Combo - nowa płyta Hadesa to jeden z najbardziej wyczekiwanych materiałów w 2019 roku. Na ESKA.pl podrzucamy wam tracklistę i szczegóły wydawnictwa.

Hades niespełna trzy lata po premierze płyty Świattło, powraca z nowym albumem! 14 listopada 2019 miała miejsce oficjalna sklepowa premiera COMBO - czwartej solowej płyty rapera z Warszawy. Z tej okazji udostępniamy cały odsłuch albumu w dniu premiery! Wersja fizyczna pojawi się dziś w dobrych sklepach muzycznych oraz na platformach streamingowych. Na Asfaltshop.pl wydawnictwo dostępne jest w Limitowanej Edycji Specjalnej, w unikatowym opakowaniu, nakładzie 3000 sztuk, dwoma dodatkowymi remiksami oraz zestawem bonusowych stickerów. Producentem większości nagrań na płycie oraz autorem mixu i masteringu jest młody, zdolny producent Barto'cut12.

Na kanale YT Asfalt Records dostępny jest już od miesiąca klip do utworu SMOG, produkcji Black Rabbit, w reżyserii Marty Brodackiej i zdjęciami Karola Łakomca. Gościnnie zobaczymy w nim Kamila "Safula" Nożyńskiego oraz Piernikowskiego. 

COMBO to zbiór nieostrych fotografii. Relacja z samotnej podróży do przyszłości, przez miejsca w których fantazja miesza się z wielkomiejskim zgiełkiem. Za przyciemnianą szybą hałas staje się kojącym szumem - Hades

Album Combo online to posłuchania na YouTube. 

Combo - piosenki z płyty

 1. Drive
 2. Off
 3. COMBO
 4. SMOG
 5. Mi Casa
 6. Kameleon
 7. Piekło
 8. OMG
 9. Lewy Pas
 10. Super
 11. Mówiłem Im
 12. Noga Na Gaz
 13. Nietykalni
 14. Blask
 15. Noga Na Gaz (Barto’cut12 Remix) (wyłącznie na Limitowanej Edycji Specjalnej)
 16. Nietykalni (Barto’cut12 Remix) (wyłącznie na Limitowanej Edycji Specjalnej)
Najnowsze