Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - BILETY, DATA PREMIERY

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Star Wars Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - BILETY, DATA PREMIERY

2017-10-09 13:41

Premiera najnowszej części Gwiezdnych Wojen już niedługo! Za chwilę będziemy też mogli kupić bilety na Ostatniego Jedi. Daty, na które czekają wszyscy fani gwiezdnej sagi podajemy na ESKA.pl.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi to niewątpliwie najbardziej oczekiwana premiera tego roku. Od chwili wznowieniu serii fani na całym świecie zobaczyli już dwa filmy: rozpoczynające nową trylogię Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy oraz spin off Łotr jeden pokazujący wydarzenia sprzed pierwszego filmu o rycerzach Jedi. Teraz widzowie czekają na datę premiery nowej części oraz bilety.

Ostatni Jedi w Warszawie - to wideo jest hitem internetu >>

Bilety i data premiery Ostatniego Jedi

Gwiezdne Wojny Ostatni Jedi zobaczymy jeszcze przed Bożym Narodzeniem 2017 roku. Premierę zaplanowano bowiem na 14 grudnia. Fani już odliczają dni do tej daty i najprawdopodobniej wielu z nich dużo wcześniej kupi bilety. Będą to mogli zrobić od wtorku 10 października. Wówczas sprzedaż rozpoczyna sieć Multikino. Bilety pozwolą widzom wejść w świat Gwiezdnych Wojen i poznać dalsze losy Rey, która została uczennicą Luke'a Skywalkera.

Brytyjczycy robią film o Polakach - w obsadzie Dorociński i gwiazda Gry o tron

Autor: brak danych

W obsadzie tego filmu jest między innymi Marcin Dorociński i gwiazda serialu Gra o tron! Brytyjski film o Polakach ma szansę stać się hitem!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE