Gwiazdy, które kochają święta. W tym czasie ich domy wyglądają jak z bajki

2022-12-02 17:11
Gwiazdy, które kochają święta
Autor: Rex Features/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER, 0000554/Reporter, Canva

Gwiazdy wprost ubóstwiają magię świąt. W tym czasie ich cztery mienią się tysiącami światełek, a świąteczne stylizacje są nieodłączną częścią ich garderoby. Niektórzy tak bardzo nie potrafią doczekać się tego czasu, że ubierają choinki już pod koniec października!

Gwiazdy, które kochają święta chętnie dzielą się magicznymi kadrami z tego wyjątkowego czasu ze swoimi fanami. Choinki, kolorowe światła, błyszczące ozdoby - w tym czasie ich domy wyglądają jak z bajki. Świąteczna gorączka, to dla niektórych czas, kiedy mogą wykazać się ogromną kreatywnością. Choinki gwiazd są naprawdę ekskluzywne! Niektórzy stawiają również na tradycję połączoną z prostotą i nutą elegancji. Zarówno przed świętami jak i w ich trakcie, w mediach społecznościowych pojawiają się tysiące zdjęć ukazujących ten magiczny czas. Celebryci chętnie uchylają rąbka tajemnicy i pokazują swoich fanom, jak wygląda celebrowanie Bożego Narodzenia w ich domach, by zainspirować swoich fanów. 

5 ciekawostek o świętym Mikołaju. Tego na pewno nie wiedziałeś!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze