Gwen Stefani teledysk nakręcony na żywo podczas Grammy 2016. Zobacz historyczne wideo!

2016-02-16 13:00
Gwen Stefani teledysk na Grammy 2016
Autor: fot. Facebook/gwenstefani/ Gwen Stefani teledysk nakręcony na żywo podczas Grammy 2016. Zobacz historyczne wideo!

Teledysk do Make Me Like You został nakręcony na żywo podczas Grammy 2016! Gwen Stefani jest pierwszą artystką, która decyduje się na tak odważny ruch! Historyczne wideo zobaczycie na ESKA.pl

Gwen Stefani nakręciła teledysk na żywo podczas ceremonii rozdania nagród Grammy 2016. Jest to pierwsza taka sytuacja, kiedy muzyczna gwiazda wielkiego formatu decyduje się na tak ryzykowny ruch. Podczas takiego przedsięwzięcia może się przydarzyć jedna wpadka, która zniszczyłaby całą pracę. Tym bardziej, że scenariusz klipu nie należał do najprostszych! Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i znakomite, historyczne wideo do Make Me Like You prezentujemy poniżej! Swoją drogą taka promocja utworu dała artystce szanse na podbicie światowych list przebojów!

>>> Grammy 2016: występy. Adele, Justin Bieber, The Weeknd - to najmocniejsze punkty gali!

Gwen Stefani teledysk na Grammy 2016

Obraz do "Make Me Like You" został zaprezentowany w ciągu czterominutowego bloku reklamowego w trakcie rozdania nagród GRAMMY, 15 lutego 2016 roku. Teledysk zrealizowany w czasie rzeczywistym powstał w różnych scenografiach, ze zmianą kostiumów i innymi niespodziankami. Widowisko na żywo wyreżyserowała znana autorka wielu teledysków, Sophie Muller.

W jednym z wywiadów, Gwen Stefani powiedziała, że sama piosenka powstała w 20 minut! Została ona stworzona we współpracy z Justinem Tranterem, Julią Michaels, Mattiasem Larssonem i Robinem Fredrikssonem. 

Teledysk towarzyszył premierze  singla “Make Me Like You”. Jest to tym samym rozpoczecie promocji trzeciego studyjnego albumu Gwen pt. "This Is What the Truth Feels Like", który ukaże się 18 marca nakładem wytwórni Interscope Records.

>>> Grammy 2016 - zwycięzcy. PEŁNA LISTA zwycięzców Grammy Awards 2016

RW

Najnowsze