GTA VI pojawi się dopiero za kilka lat? Niepokojące doniesienia w sieci

2020-05-27 15:10
GTA VI pojawi się dopiero za kilka lat? Niepokojące doniesienia pojawiły się w sieci
Autor: YouTube / Rockstar Games GTA VI pojawi się dopiero za kilka lat? Niepokojące doniesienia pojawiły się w sieci

Wszyscy fani GTA VI muszą uzbroić się w cierpliwość. Pierwsze doniesienia mówiły, że kultowa gra pojawi się pod koniec 2020, bądź w połowie 2021 roku. Niestety okazuje się, że będziemy musieli poczekać nawet kilka lat na nową odsłonę GTA. Dlaczego? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Grand Theft Auto to kultowa seria gier komputerowych Rockstar Games. Odniosła ogromny sukces, została sprzedana w ponad 220 milionach egzemplarzy. Premiera ostatniej części GTA miała miejsce 25 października 2011 roku. Głównymi bohaterami są Michael De Santa, Trevor Philips i Franklin Clinton. Kolejna odsłona miała pojawić się w 2020, bądź w połowie 2021 roku. Produkcji jednak nie znajdziemy na sklepowych półkach. Dlaczego tak się stało? Czy to w związku z pandemią koronawirusa?

Fotograficzny smartfon Huawei P40 Pro: TEST Super NERDA

GTA VI za kilka lat?

Długo oczekiwana gra Grand Theft Auto 6 nie pojawi się w najbliższym czasie na sklepowych półkach. Rockstar nie spieszy się z wydaniem nowej części tej kultowej produkcji. Zagraniczne media donoszą, że Rockstar Games na promocję i marketing zaplanował w 2023 i 2024 roku ponad 89 milionów dolarów. Specjaliści od PR-u, twierdzą, że te pieniądze właśnie zostaną przeznaczone na promocję nowej części GTA. Jest to dobry ruch, ponieważ konsole nowej generacji, będą mogły zadomowić się na stałe w naszych domach.

Najnowsze