Kadr z filmu CHOWANEGO w GTA V PC! z kanału YouTube reZigiusz

i

Autor: Kadr z filmu CHOWANEGO w GTA V PC! z kanału YouTube reZigiusz Kadr z filmu CHOWANEGO w GTA V PC! z kanału YouTube reZigiusz

GTA 6: premiera wyczekiwanej gry potwierdzona? Fani nie będą zadowoleni z daty!

2021-07-06 15:43

Doniesień o premierze gry GTA 6 było mnóstwo. Do tej pory były one najczęściej marzeniem wielu graczy. Teraz okazuje się, że Jason Schreier, dziennikarz zajmujący się branżą gamingową dowiedział się bardzo istotnych informacji o Grand Theft Auto.

GTA 6: premiera wyczekiwanej gry potwierdzona? Fani nie będą zadowoleni z daty! Stało się to, czego gracze nie chcieliby nigdy usłyszeć. W 2020 roku na forum Reddit pojawił się zwiastun gry, z którego można było wyczytać informację dotyczącą premiery, czyli 2023 rok. Jednak nie ma co liczyć ostatecznie na taką datę. Rockstar postanowił rozwinąć wersję online Grand Theft Auto i pod koniec 2020 roku dodał nową wyspę, na której użytkownicy mogą zrobić napad. Nie da się tak łatwo wykonać tej misji bez wielu sprzymierzeńców. Teraz na światło dzienne wypłynęły informację dotyczące premiery gry, a także gdzie będzie osadzona fabuła.

GTA 6: rozgrywka odbędzie się w Vice City? Fani znaleźli dowody!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Sonda
Czy lubisz grać w GTA?

GTA 6: kiedy premiera?

Jak informuje na swoim koncie Jason Schreier, dziennikarz zajmujący się branżą gameingową Grand Theft Auto 6 nie pojawi się na rynku w 2023 roku.

Informację dotyczące premiery GTA 6 potwierdza również Tom Henderson, który na swoim koncie ma wiele sprawdzonych informacji o serii Call of Duty czy Battielfield 2042. Szósta odsłona Grand Theft Auto będzie miało premierę nie wcześniej niż w 2025 roku. Według Hendersona fabuła ma być osadzona w Vice City, a sama mapa ma się zmieniać tak samo jak ta z Fortnite w poszczególnych sezonach.