Grzegorz Kałmuczak i Dominika Jasik w Mam Talent 2021 - kim są uczestnicy programu?

2021-09-25 12:26
Grzegorz Kałmuczak i Dominika Jasik
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Na początku września 2021 roku premierę miała trzynasta edycja jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce, Mam Talent. Po raz kolejny na castingach pojawiło się wiele uzdolnionych osób, które uważają, że to właśnie ich wyjątkowe umiejętności zasługują na wyróżnienie. Wśród uczestników nowej odsłony show pojawili się Grzegorz Kałmuczak i Dominika Jasik. Kim są?

Grzegorz Kałmuczak i Dominika Jasik - kim są uczestnicy Mam Talent 2021? Trzynasta edycja programu Mam Talent jest pełna niespodzianek. To właśnie w najnowszych odcinkach w roli jurora zadebiutował Jan Kliment, który dołączył do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Co więcej, to pierwsza odsłona show, w której Michał Kempa zajął miejsce Szymona Hołowni i wraz z Marcinem Prokopem współprowadzi Mam Talent. Zupełnie nowi są z kolei uczestnicy, którzy marzą o tym, by trafić do wielkiego finału show. Czy uda się to Grzegorzowi oraz Dominice?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Cugowski w rockowym stylu zdeklasował rywali

Grzegorz Kałmuczak i Dominika Jasik - kim są?

Są parą jedynie na parkiecie. Grzegorz jest nauczycielem i właścicielem szkoły tańca Oscar Dance w Poznaniu. Od 1980 roku jest certyfikowanym sędzią tańca towarzyskiego i zdarzyło mu się nawet oceniać Jana Klimenta. Z Dominiką tańczy od 2020 roku. Jest profesjonalną tancerką towarzyską.

Najnowsze