GrubSon ft. Jarecki: Sanepid - teledysk GubSona z Mariuszem Kałamagą - gwiazdą kabaretu Łowcy.B [VIDEO]

2015-02-17 12:07

Nowy teledysk GrubSona już w sieci. Klip do utworu Sanepid zaliczył swoją premierę na YouTube 16 lutego 2015 roku. W teledysku GurbSona do piosenki Sanepid wystąpił Mariusz Kałamaga - gwiazda kabaretu Łowcy.B. O czym jest nowy utwór GrubSona? Szczegóły na temat nowego klipu GrubSona na ESKA.pl 

GrubSon publikuje nowy teledysk. Na YouTube pojawił się Sanepid - nowa piosenka z nadchodzącej płyty rapera. Album Holizm trafi do sprzedaży 4 marca. Tymczasem już od 16 lutego 2015 roku ruszyła przedsprzedaż krążka. Jaki jest nowy teledysk GrubSona? Jak zwykle nie zabraknie w nim humoru. Klip Sanepid przedstawia walkę na produkty spożywcze w zakładowej kuchni. W nowym teledysku GrubSona walkę na jajka i inne ketchupy prowadzi m.in. Mariusz Kałamaga - gwiazdor kabaretu Łowcy.B. Dodajmy jeszcze, że kawałek Sanepid powstał przy współpracy z raperem Jareckim. 

>>>Celebrity Splash: zwiastun programu robi wrażenie!

>>>>Steel Panther robią sobie jaja z Kayne Westa po tym, jak chciał odebrać Grammy Beckowi

Piosenkę Sanepid GrubSona wrzucamy do worka z nowościami muzycznymi lutego 2015 roku. Utwór pochodzi z płyty Holizm. Jest to czwarty krążek rapera, na którym znajdzie się, opublikowany w listopadzie 2014 roku, kawałek Złota Kula. Najbliższy koncert GrubSona, promujący nowy album odbędzie się w klubie Fabryka w Krakowie. Na scenie oprócz GrubSona zobaczymy Jareckiego i DJ BRK. W roli supportu wystąpią Skorup i ParExellence. 

Co ciekawa, w nowym kawałku GrubSona pojawia się motyw pieczenia chleba. Czyżby było to nawiązanie do piosenki Doroty Masłowskiej Chleb?;) Dla porównania na końcu wrzucamy teledysk Mister D. 

 

 

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze