Gromee, Ania Dąbrowska i Abradab - piosenka Powiedz mi HITEM LATA 2020?

2020-07-03 15:07 Rafał Wróblewski
Gromee, Ania Dąbrowska i Abradab - piosenka Powiedz mi HITEM LATA 2020?
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Gromee, Ania Dąbrowska i Abradab - piosenka Powiedz mi HITEM LATA 2020?

Wyjątkowe połączenie trzech światów. Gromee – producent i DJ, Ania Dąbrowska – gwiazda pop, królowa kobiecych emocji oraz Abradab – raper, kultowa postać w świecie hip hopu. Z tego trio musi powstać przebój!

Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka), to utwór o relacji damsko- męskiej. Intrygujący tekst i zaskakująca produkcja muzyczna sprawiają, że utwór szybko zapada w pamięć. W 2019 roku Gromee zaprezentował anglojęzyczną wersję utworu na rynek amerykański. W Love Me Now wsparł go WurlD I Devvon Terrell, a dziś z pomocą Ani i Abradaba prezentuje tę niezwykle emocjonalną wersję polskim słuchaczom.

Gromee - piosenka Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)

Gromee to niekwestionowany król przebojów radiowych. Współtworzy głównie ze skandynawskimi i amerykańskimi artystami. Od kilku lat coraz chętniej współpracuje z rodzimymi gwiazdami. Na swoim koncie ma remixy i kolaboracje m.in. z Beatą Kozidrak, Reni Jusis, Edytą Górniak czy Golec uOrchestra. Gromee słynie z łączenia gatunków, ale w przypadku współpracy przy hicie Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka), zaskoczenie jest bardzo duże. Szczególnie zdziwione będą osoby, które pokochały muzykę polskiego DJ-a i przyzwyczaiły się do brzmień w takich utworach, jak One Last Time, Sweet Emotions, Love You Better, Fearless czy Spirit.

Najnowsze