Grammy 2013: występy gwiazd. Kto dał najlepsze show: Taylor Swift, RiRi a może Fun.? Zdecyduj na Eska.pl! [RANKING]

2013-02-12 14:36

Grammy 2013 obfitowało w występy gwiazd. Na scenie podczas gali zaprezentowali się najlepsi artyści przemysłu muzycznego. Swoje hity zaśpiewali między innymi Taylor Swift, Rihanna czy też Justin Timberlake. Kto dał najlepsze show? Zobacz wykony artystów na Grammy 2013 i zdecyduj już teraz na Eska.pl!

Na Grammy 2013 błyszczały nie tylko te gwiazdy, którym udało się zgarnąć statuetki, ale również artyści występujący na scenie. Podczas ceremonii mogliśmy obejrzeć ponad dziesięć wykonów zaproszonych na uroczystość wokalistek, piosenkarzy i zespołów. Na Eska.pl spośród tych najpopularniejszych wybieramy najlepsze show Grammy 2013!

>>> GRAMMY 2013 - wyniki. Pełna lista zwycięzców Grammy! [VIDEO]

Zobacz jaka jest historia Grammy, najważniejszych nagród przemysłu muzycznego

Wręczenie muzycznych Oscarów otworzyła Taylor Swift swoim hitem We Are Never Ever Getting Back Together. Uwagę mediów przykuły również występy Rihanny. Barbadoska wokalistka zaśpiewała Stay i dołączyła do Stinga i Bruno Marsa w hołdzie dla Boba Marleya.

Owację na stojąco już przed swoim występem zebrał Justin Timberlake, który na Grammy 2013 oficjalnie powrócił na scenę po kilku latach przerwy. Publiczność była także pod wrażeniem show grupy Fun., której członkowie zaprezentowali kawałek Carry On w deszczu.

Zobacz wszystkie wykony na Grammy 2013 tylko na Eska.pl i oddaj swój głos w naszym rankingu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Zobacz występ Taylor Swift!
Zobacz występ Rihanny!
Zobacz występ Bruno Marsa & Stinga ft. Rihanna!
Zobacz występ Fun.!
Zobacz występ Justina Timberlake'a!
Zobacz występ Maroon 5 & Alicii Keys!
Zobacz występ Kelly Clarkson!
Zobacz występ Eda Sheerana & Eltona Johna!
Zobacz występ Miguela & Wiza Khalifa!

JB

Najnowsze