Gotowi na wszystko. Exterminator - piosenka z filmu. Kto ją śpiewa?

2017-12-08 12:07
Gotowi na wszystko. Exterminator - piosenka z filmu. Kto ją śpiewa?
Autor: Fot. YouTube/LanberryVEVO Screen z wideo YouTube

Gotowi na wszystko. Exterminator - piosenka z filmu w reżyserii Michała Rogalskiego już teraz na ESKA.pl! Sprawdź, kto ją śpiewa.

Film Gotowi na wszystko. Exterminator pojawi się w kinach 5 stycznia. Produkcja oparta jest na przebojowej sztuce teatralnej. Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – Paweł Domagała. Partnerują mu: frontman zespołu Coma – Piotr Rogucki, Krzysztof Czeczot, czyli niezapomniany Zupa z Pitbulla. Nowych porządków Patryka Vegi oraz Piotr Żurawski. W kobiecych rolach m.in.: Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało oraz Dominika Kuźniak, Dorata Kolak i Anna Terpiłowska.

Gotowi na wszystko - piosenka z filmu

Nowa komedia producentów Ostatniej Rodziny i Carte Blanche, czyli Gotowi na wszystko. Exterminator w reżyserii Michała Rogalskiego, promowana jest przez piosenkę Gotowi na wszystko wytwórni Universal Music Polska w wykonaniu popularnego zespołu Feel z Piotrem Kupichą na czele oraz młodej i utalentowanej piosenkarki Lanberry, której największy dotychczasowy hit „Piątek” dotarł do pierwszych miejsc radiowych list przebojów i był drugim najczęściej granym polskim utworem w stacjach radiowych. Za muzykę i słowa odpowiadają: Steve Manovski, Piotr Kupicha oraz Małgorzata Uściłowska. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze