Gosia Pauka

i

Autor: fot. materiały prasowe/38pr

Kim jest Gosia Pauka? Poznaj wokalistkę z The Voice of Poland

2018-11-25 14:06

Kim jest Gosia Pauka? Dowiedz się na ESKA.pl

W sobotnim odcinku The Voice of Poland na scenie pojawiła się między innymi Gosia Pauka. Na co dzień zakręcona barmanka i zapalona motocyklistka. W wolnym czasie wyjątkowo utalentowana wokalistka! Zobacz, raz jeszcze, jak wyglądał występ, który powalił jurorów na kolana i sprawił, że Michał Szpak nazwał go efektem TSUNAMI!

Nicole Kulesza - swoją piosenką Co się śni niewidomym poruszyła jury The Voice of Poland

 

Podczas Przesłuchań w Ciemno Gosia zaśpiewała utwór All Summer Long i jak stwierdziła Patrycja Markowska rozwaliła scenę swoją energią. To właśnie do niej Michał Szpak powiedział: wykonałaś efekt tsunami i zmiotłaś wszystko, co dookoła ciebie istniało! Wykonanie Gosi odebrało mowę również Piotrowi Cugowskiemu, a Patrycja Markowska postanowiła zaśpiewać z nią przebój grupy Breakout. Zrozumiały się muzycznie od pierwszych taktów, dlatego nie mogło być inaczej i młoda artystka ze Środy Śląskiej dołączyła do drużyny jedynej kobiety w składzie trenerskim. Czy wspólne wykonanie piosenki Gdybyś kochał, hej! przeważyło szalę zwycięstwa na stronę Trenerki?

Gosia wzięła udział w nokautach Voice od Poland. Wykonała utwór pt. Miód i awansowała do odcinków na żywo. Niestety, ostatecznie odpadła w półfinale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE