nowości muzyczne 2015 w G20 ESKI

i

Autor: fot. YouTube nowości muzyczne 2015 w G20 ESKI

Gorąca 20 Premiery: Remo ft. Jan Dąbrowski - TEREFERE i Gromee ft. Wurld - Who Do You Love

2015-07-21 17:39

Jan Dąbrowski w Radiu ESKA w Gorącej 20 za sprawą Remo z kawałkiem TEREFERE i to w towarzystwie drugiej premiery Who Do You Love od Gromee ft. Wurld - taki zestaw mamy dla Was 21 lipca 2015 roku. Zapraszamy na podróż z YouTube na listy przebojów z udziałem Remo + JDabrowsky i jeszcze więcej muzycznych atrakcji. Gorące nowości muzyczne 2015 czekają na stronie!

Teledysk Remo i Jana Dąbrowskiego do TEREFERE mamy dla Was na stronie z okazji premiery kawałka w Gorącej 20 Radia ESKA. 21 lipca 2015 roku w G20 po 18:00 nie tylko hit Youtubera od DJ Remo, ale także inna nowość muzyczna 2015. Mowa o numerze Who Do You Love - Gromee ft. Wurld. To od Was zależy, jak najnowsze premiery naszej listy przebojów będą radzić sobie w zestawieniu. Przed głosowaniem mamy dla Was garść informacji o gwiazdach dzisiejszej wizytówki G20. Na pierwszy ogień 19-letni Jan Dąbrowski.

Kim jest Jan Dąbrowski?

Jan Dąbrowski to autor kanału JDabrowsky na YouTube. Najbardziej spontaniczny kanał gamingowy - tak młody twórca YT opisuje swoje konto w serwisie. Z tym stwierdzeniem zgadzają się tłumy internautów. Wystarczy spojrzeć na dane liczbowe z 21 lipca: ponad 674 tysięcy subskrypcji, prawie 70 milionów wyświetleń filmików i 244 tysięcy lajków na Facebooku. Fani Jana Dąbrowskiego wspierają swojego idola w jego muzycznej przygodzie podobnie jak cała ekipa Terefere, czyli Skkf, Smaf, Kiślu i Thor, a także śpiewająca Youtuberka Sylwia Przybysz. Skład wystąpił też w klipie do TEREFERE.

>> PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015: kto zagra na festiwalu?

Jeśli chodzi o sam numer TEREFERE, jest to pierwszy singiel promujący nową płytę Remo o tytule Remofere, która ukaże się jesienią tego roku.

Kim jest Gromee?

Wbrew pozorom Gromee to nie zagraniczny następca Davida Guetty czy Calvina Harrisa a nasz polski skarb. DJ pochodzący z Krakowa w lato 2015 stawia na wakacyjną miłośc. Who Do You Love - pyta w swoim nowym singlu. A jeśli zakochałeś się właśnie w jego muzycznej propozycji, to koniecznie zagłosuj na nią w Gorącej 20 Radia ESKA nie zapominając o pełnym młodej energii TEREFERE.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE