Gorąca 20 Premiery: Enrique Iglesias - Duele El Corazon i Remo ft. Mr X - Zaryzykuj

i

Autor: fot. okładki singli Gorąca 20 Premiery: Enrique Iglesias - Duele El Corazon i Remo ft. Mr X - Zaryzykuj

Gorąca 20 Premiery: Enrique Iglesias - Duele El Corazon i Remo ft. Mr X - Zaryzykuj

2016-04-25 13:56

Enrique Iglesias - Duele El Corazon i Remo ft. Mr X - Zaryzykuj: 25 kwietnia to dwie poniedziałkowe premiery w Gorącej 20. Nowy singiel hiszpańskiego przystojniaka oraz singiel z nadchodzącej płyty Dj Remo od dziś powalczą o szczyt listy przebojów Radia ESKA. Posłuchaj obydwu kawałków już teraz - na ESKA.pl

Enrique Iglesias - Duele El Corazon i Remo ft. Mr X - Zaryzykuj to dwa premierowe nagrania w Gorącej 20 w poniedziałek 25 kwietnia 2016. Obydwa kawałki zabrzmią na antenie Radia ESKA po godz. 18, ale wcześniej możecie ich już posłuchać na ESKA.pl. Najnowszy singiel Enrique Iglesiasa to tym razem ukłon w stronę hiszpańskich fanów artysty. Piosenkarz jednak wcześniej wiele razy udowodnił, że potrafi wylansować międzynarodowe hity bez względu na to, w jakim języku je zaśpiewa. Czy Duele El Corazon powtórzy sukces takiego przeboju jak Bailando? Pamiętajcie, że to zależy m.in. także od waszych głosów.

Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Remo ft. Mr X - Zaryzykuj i Enrique Iglesias - Duele El Corazon - hity na wiosnę 2016

Kawałek Remo, w którym można usłyszeć wokalistę o tajemniczym pseudonimie Mr. X, pochodzi z nadchodzącej płyty didżeja i producenta pt. Możesz zacząć wszystko jeszcze raz. Album pojawi się w regularnej sprzedaży za niecałe dwa miesiące - już 24 czerwca 2016. Posłuchaj obydwu poniedziałkowych premier w Gorącej 20 już teraz:

Enrique Iglesias - Duele El Corazon

Remo ft. Mr.X - Zaryzykuj

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

RC