Gorąca 20 Premiery: Calvin Harris - My Way || Bastille - Send Them Off

i

Autor: Fot. okładka singla Calvin Harris prezentuje nowy utwór z własnym wokalem

Gorąca 20 Premiery: Calvin Harris - My Way || Bastille - Send Them Off

2016-09-16 18:22

Calvin Harris z hitem My Way i Bastille z utworem Send Them Off: premierowo w Gorącej 20! Muzyczne hity 2016 na antenie Radia ESKA usłyszycie już 16 września, zaraz po godzinie 18:00. Kawałki mają szansę na wielki sukces!

W piątkowy wieczór w G20 usłyszycie aż dwie gorące premiery. Jednym z kawałków, które 16 września zadebiutują w Gorącej 20 jest totalna nowość od Calvina Harrisa. Singiel zatytułowany My Way miał premierę właśnie w piątek 16 września. Drugi utwór w propozycjach do listy przebojów ESKI to: Bastille i piosenka Send Them Off. Czy oba utwory odniosą sukces i na dłużej zagoszczą w G20? Przekonajcie się słuchając Gorącej 20 w Radiu ESKA, od poniedziałku do piątku od godz. 18:00.

Calvin Harris - My Way: Premiera w G20

My Way to najnowsze muzyczne dzieło od szkockiego DJ i producenta Calvina Harrisa. W nowym utworze możemy usłyszeć na wokalu samego Calvina Harrisa, nie tak jak najczęściej bywa w jego utworach, innego towarzyszącego artystę. Okładka singla nawiązuje do poprzedniego kawałka nagranego z Rihanną. Czy My Way okaże się hitem na miarę This Is What You Came For?

Bastille - Send Them Off: Premiera w G20

Send Them Off to najnowszy singiel zespołu Bastille promujący wydaną 9 września płytę zatytułowaną Wild World. - Chcieliśmy nagrać wielki, bombastyczny, rozbuchany hiphopowy numer. Kiedy jednak dodaliśmy mój wokal, wyszedł typowy, depresyjny numer Bastille - mówi o utworze wokalista zespołu Dan Smith.