Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

2014-10-24 15:41
Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley
Autor: fot. okładka singla Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to premiera w piątek 24.10.2014 w Gorącej 20. Posłuchaj wakacyjnego hitu londyńskiego DJa na antenie radia ESKA tuż po godz. 18.00. Teledysk do Dirty Love do obejrzenia już teraz na ESKA.pl.

Wilkinson to jedna z najciekawszych nowych gwiazd muzyki tanecznej. Producent i DJ ma już na swoim koncie wielki hit Afterglow - teledysk to tego kawałka ma już ponad 24 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Wilkinson współpracował już z takimi artystami jak Ed Sheeran, Naughty Boy, Chase & Status, czy Katy B.

W utworze Dirty Love na wokalu usłyszeć można usłyszeć młodego wokalistę  - Talay Riley. Piosenkarz jeździł w trasy koncertowe z wieloma amerykańskimi i brytyjskimi wykonawcami: N-Dubz, Chipmunk, Skepta, Usher i Trey Songz.

Pamiętajcie, że na swoje ulubione hity w Gorącej możecie głosować >>> TUTAJ. Jeśli Waszego ulubionego utworu nie ma na liście, to zgłoście go do propozycji,a być może wkrótce pojawi się w zestawieniu.

Podoba się Wam kawałek Wilkinsona - Dirty Love?

RC

Najnowsze