Gorąca 20 Premiera: The Avener feat. Ane Brun - To Let Myself Go. Kim jest The Avener?

2015-10-01 15:03
The Avener audio To Let Myself Go
Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiera: The Avener feat. Ane Brun - To Let Myself Go. Kim jest The Avener?

Gorąca 20 Radia ESKA tradycyjnie rozpocznie się od godziny 18:00. Dziś, 1 października w Liście Hitów Eski po raz pierwszy w ramach Premiery do Gorącej 20 usłyszycie The Avener - To Let Myself Go. To nowa wersja tego kawałka. Ciekawe, czy zdobędzie Wasze głosy? Kim jest The Avener dowiecie się na Eska.pl!

Gorąca 20 Premiera: The Avener feat. Ane Brun - To Let Myself Go. Kim jest The Avener? Kim jest Ane Brun? Te pytanie zadają sobie fani Listy Przebojów Radia Eska. Z pewnością o tych artystach dowiecie się więcej słuchając czwartkowego notowania Gorącej 20 już po godzinie 18:00. Premiera w Gorącej 20 z 1 października 2015 w sam raz wpasuje się w jesienny klimat długich wieczorów. Czy kołyszący kawałek To Let Myself Go zdobędzie Wasze uznanie? Mamy nadzieje, że tak.

The Avener kim jest?

Artysta ma na koncie kawałek "Fade Out Lines", który prawie rok temu miał premierę w Gorącej 20 Eski (dokładnie 30 października 2014 roku). Numer doskonale radził sobie na światowych listach przebojów, co odbiło się na popularności w Global Liście! The Avener, to tak naprawdę Tristan Casara, 28-letni deep-house'owy DJ i producent, który ma na koncie jedną studyjną płytę. Francuz wydał ją 19 stycznia 2015 roku i znajdziemy na niej wspomniany już kawałek pt. "Fade Out Lines" i dzisiejszą Premierę w G20 - To Let Myself Go.

Tak naprawdę The Avener numer To Let Myself Go po prostu odświeżył, bo poczuł w nim potencjał. Dodajmy, że oryginalna wersja pochodzi z 2009 roku i należy właśnie do Ane Brune! 

Kim jest Ane Brune?

Ma na koncie 7 studyjnych albumów i kilkanaście singli, ale tak naprawdę największą popularność norweskiej wokalistce przyniosła współpraca z Oliverem Heldensem. Ona również miała swoje "5 minut" w Global Liście i nie tylko! Wokalną wersje "Can't Stop Playing" docenili Brytyjczycy! Piosenka "Can't Stop Playing (Makes Me High)" dotarła na 1. miejsce tamtejszej listy hitów!   

 

 

Oryginalna wersja hitu Ane Brune - To Let Myself Go:

 

Co wyszło z połączenia The Avener + Ane Brune? Usłyszycie już dziś, 1 pażdziernika 2015 roku w Gorącej 20 Radia ESKA po godzinie 18:00. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do To Let Myself Go! 

 

 

Jeśli The Avener feat. Ane Brun - To Let Myself Go przypadnie Wam do gustu, to na ten utwór możecie zagłosować już TERAZ. Na Listę Hitów ESKI zaprasza Michał Celeda!  

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze