Gorąca 20 Premiera: Tabb & Sound'n'Grace - Sens || Coldplay - Up & Up

2016-05-23 16:43
Gorąca 20 Premiera: Tabb & Sound'n'Grace - Sens || Coldplay - Up & Up
Autor: fot. YouTube/Tabb & Sound'N'Grace zdjęcie z audio do Sens

Coldplay - Up & Up, a także Tabb & Sound'n'Grace - Sens: premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Na dobry początek nowego tygodnia z nowościami do listy przebojów, to właśnie te nowe piosenki powalczą o Wasze głosy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!

Tabb & Sound'n'Grace - Sens oraz Coldplay - Up & Up: 23.05.2016 premiery w Gorącej 20. Nagrania usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00 i z pewnością nie możecie tego przegapić! Pierwsza nowa propozycja do listy przebojów Eski, to kawałek, który został stworzony z myślą o wielkiej bohaterce, jaką bez wątpienia jest Kaja. Artyści cały zysk z utworu przekażą na pomoc w leczeniu 3-letniej dziewczynki, która od kilkunastu miesięcy walczy z nowotworem złośliwym układu nerwowego. Druga nowość w gronie "gorących hitów Eski", czyli piosenek w poczekalni - to dzieło Coldplay. Zespół z Chrisem Martinem na czele kontynuuje promocję albumu A Head Full Of Dreams, z którego pochodzi hit Hymn for the Weekend. Czy Panowie z następnym singlem powtórzą sukces? O tym zdecydują Wasze głosy, za które mamy dla Was składanki A State of Trance oraz bilety na koncert Avicii!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Tabb & Sound'n'Grace - Sens - premiera w G20

Tabb & Sound'n'Grace - Sens: piosenka nie była w planach projektu. Artyści nagrali go tylko i wyłącznie ze względu na to, by pomóc potrzebującej Kai. To właśnie do stworzenia singla inspiracją stała się chorująca dziewczynka. 3-letnia dama od 18 miesięcy toczy pojedynek z nierównym przeciwnikiem, jakim jest nowotwór układu nerwowego. Piosenka dla Kai już dziś po raz pierwszy w propozycjach do listy hitów wybrzmi po godzinie 18:00! Wcześniej, przedpremierowo mogliście ją usłyszeć w HitWeekendzie w Radiu ESKA.

Jeśli chcecie wspomóc dziewczynkę, głosujcie na "Sens" w ramach Gorącej 20. Wasze głosy sprawią, że utwór będzie pojawiał się na antenie Radia ESKA częściej, a co za tym idzie pieniędzy na leczenie będzie jeszcze więcej. 

 

Coldplay - Up & Up - druga premiera w G20

Colplay - Up & Up: trzeci singiel albumu zatytułowanego A Head Full Of Dreams. Wcześniej siódme studyjne wydawnictwo grupy promował hit Adventure of a Lifetime, a także Hymn For the Weekend. Up & Up zostało napisane przez Guya Berrymana, Jonny'ego Bucklanda i Willa Championa. Producentem piosenki zamykającej płytę jest Stargate i Rik Simpson. Jak myślicie, czy to jeden z hitów lata 2016? Oceńcie to głosując w G20. W tym tygodniu Puoteck ma dla Was kultowe składanki Armina van Buurena - A State of Trance oraz bilety na polski koncert Avicii.

 

>> Tata zabrał synka z autyzmem na koncert Coldplay. Ich reakcja wzruszyła zespół! [VIDEO]

>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze